Repstacija sporta Košarke

  1. ARGENTINA NAM U SLEDEĆOJ VRAĆA ZA 2002 I ŠALJE BEZ MEDALJE NAJPREHAJPOVANIJU REPREZENTACIJU U POSLEDNJIH 17 GODINA

  2. Kad ovo izgubimo šta se menja u kosturu, na kog idemo. Kolko smo se sjebali?

  3. Ove noci jos neko zna
    da ljubav ubija
    ove noci neko jos zna
    to nisi ti, to sam ja

    Sto si sa mnom kad me vise ne volis
    ako odem neces ni da osetis
    mesto sa mnom s drugom noci provodis
    uglavnom

  4. Ne znam šta ću sa sobom. Ne mogu da gledam, ubedačio sam se. Pivo mi se više ne pije.

    Baš govnjiv osećaj, a očekivao sam da se userem od alkohola i da užicam u komentarima na fibinoj stranici.

  5. Haha dok sam pisao ovo neka baba terasa do moje sw dere ŠTA PROMAŠI PIČKA TI MATERINA HAHAH.

    EDIT sad dok pišem se derw BRAVO BRAVO.

    idem da je zadavim, ne želim da znam šta se dešava na tekmi jebwm ti kolje baba

  6. Hahah guduric za hag

  7. Baba opet jede govna, promašili smo šut.

  8. Haha tilmo ode da zadavi babu, kuca na vrata kad ono otvara mu ivana ceri kis u maturskoj haljini a na trosedu sedi van persi golisav

  9. Sramota me sto sam srbin

  10. Daj ovaj micic je klasicni odbojkaski pederko, Vasa se zove, mama mu ceslja bruce i dalje, bezmudaski jajarko jbt

  11. Mark Gasol je preveliki majstor

  12. Znaci imamo bogdanovica koji je solidan igrac, nista nadprosecno, jokica koji je zvezda jer ima 4 crnca koja divljaju i to je to, stari bjelica trecerazredni nba igrac...
    Ovo ostalo...no koment, jovic, micic, guduric, simonovic, lucic, raduljica, bircevic, ostale ni ne znam sve jedva prosecni igraci u evropi, igraju po nekim nemackama i sranjima i to je kao najjaci srpski drim tim hahah

  13. Bezmudaštvo, ne sme trojka da se gadja

  14. Jović je najlimitiraniji igrač u istoriji srpske košarke.
    Ograničen je kao balkon, ja ono vidio u životu nijesam

  15. 4 napada za redom uvate....treba da izadju sa terena svi, ovo je sramota

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.