Repstacija sporta Košarke

  1. Tywin Lannister

    Mozda je i dobro što je sad došao poraz...

    mozda. ja sam i pre tekme mislio mozda je bolje da izgubimo pa da se sa amerima sretnemo pre finala, jer mi se cini da ameri ako ista od ovih reprezentativnih turnira svataju ozbiljno onda je to kad udju u finale ta utakmica za trofej. zadnji put kad nisu osvajali 2002, 2004. i 2006. na svim turnirima su ispali pre finala. ne mora da znaci ali cini mi se da im je u finalu pristup igri bar 40% ozbiljniji i utoliko ih je teze pobediti nego u ranijoj fazi turnira

    druga stvar zasto je dobro sto smo izgubili je da se probudimo i shvatimo da smo dosad pobedjivali u pripremnim utakmicama i neku boraniju u grupama i eto italiju, a da protiv respektabilnih ekipa moramo vise da se borimo

  2. Čekaj, janis mora da ugazi češku +12??? Pa sine nimalo lak zadatak.

  3. Ја се надам да Аустралија добије Французе, њих (Французе) онда Американци избаце и онда лепо ми и Шпанци као најбоље две европске екипе осигурамо ОИ и боли нас курац за даље....

  4. Чек, је л' се гледа кош разлика укупна у кругу три екипе или међусобна између те три екипе?

  5. Видех, јесте 12, требало би међусобна разлика да се гледа, Бразил ту има победу над Грчком и пораз од Чешкеи и разлику -21, Чеси само победу над Бразилцима и +22, а Грци пораз од Бразила и -1, док се изнивелишу јесте 12....

  6. Pa u najavi jasu agapi mu Jani afto kalokeri...

    Česi tvrdi kao zemlja da skinu gaće? Nema šanse.

  7. Међу најбољих 8 екипа на свету Пољска и Чешка....

  8. Što mi ne napravimo nekad takav izlet al u fudbalu

  9. Е превише тражиш Зап јбг за фудбал....

  10. Pa kad može češka u basketu a centar im ima ime kao da je deo gandalfove družine patuljaka, a mi ne možemo s dućom tadićem ni na jebeno evropsko

  11. Baš su mi skenjali raspoloženje, da su nas filipinci odrali bilo bi mi lakše.

    Neverovatno mi da ovakav skup igrača odigra ovako katastrofalno.

  12. Slabo ja ovo pratim ali kako cujem:

    Srbi su pisali po fejsbuku “dajte Špance da se igramo”

    Španija - Srbija 81-69

    Što volim kad tako dobijemo po ušima za kurčenje bez pokrića

  13. A ja mislio da Đorđević krije glavne adute (Jokić na petici ili šta već)... Kad ono - to Španci rade i njihov žabar trener. Oni to rade, a ne Đorđević.
    Ili možda Sale krije adute za Amere pa je žrtvovao ovu utakmicu - ako prođe, prođe, ali neću da im sve otkrijem.

  14. Vasi Micicu umrla keva

  15. Au, verovatno je zato bio onoliko dekoncentrisan na utakmicama, piše da je dugo bolovala.

  16. Pa to treba neko makar da je nagovestio prethodnih meseci a ne da ga pljuju ljudi bezveze što loše igra.

    Meni keva da ima prehladu ja ne bih minut posvetio reprezentaciji. A on uradi ovo. Veličina.

  17. Posle ove vesti, niko ne bi smeo ruznu reč da mu kaže. Koliko nas uopšte ne bi bilo tamo u toj situaciji. A on dečko igra i trudi se, koliko ume i može u tom trenutku.

  18. Procitao sam na nekom forumu tokom prprema da ima tesku situaciju u porodici, al nije covek hteo da otkriva sta je tacno

  19. хоће ли ми објаснити неко шта је био инишал кол?? прво сам мислио да је свирао мртву (што је катастрофа грешка и има права да му каже шта оће јокић кад људи леџит не знају правила), а у ствари је шта, фаул у нападу? што је још 800 пута луђа одлука. и техничка као ајде, а онда накнадно иде искључење??? како како како

    https://www.youtube.com/watch?v=syHb_ptOZKU

  20. после двадесетог гледања сам схватио, лик је свирао мртву ја не верујем значи људи не знају п р а в и л а

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.