Repstacija sporta Košarke

  1. Jebo ih otac, s i Đorđević igra sa dvojicom centara, nije ih skontao nikako. Bjelica ko da he sasvim slučajno došao, a Gudurić... treba videti da li su mu muda postojeća. Elem, možda nas ovo uozbilji.

  2. Do juče mi i lejkersi 01' delovali kao klinčadija ispred zgrade, danas se i Argentine plašim kao baba neka

  3. Jel možemo protiv arhentine braco??? Bojim se

  4. Mozda je i dobro što je sad došao poraz...

  5. Kriminalna igra danas, kao da su bili pijani ili drogirani. Usrali mi se u dan. Deran iz Sombora bolje da nije ni ulazio mamu mu jebem glupu. Drugu utakmicu za redom lik pravi sranje. Gudurić nije senka od onog igrača koji je jebo keve u Zvezdi, danas promašio dva-tri čista polaganja i trojku kad je bio sam kao duh. Bez muda igra celo prvenstvo. Lučić usrao sve što je moglo da se usere. Tako da jbg ispada ipak je Sale pojeo govna što nije pozvao Kalinića.

    Na Micića neću da trošim reči. Standardno loša igra samo što je danas i Jović bio očajan i nije imao ko da ga povadi.

    Bogdan jedini odigrao muški, a pored njega se iscimali malo i Milutinov i Raduljica i to je to.

  6. Prognoziram da bijemo sve do finala ubedljivo, a onda nas u finalu ponovo pobedi Španija.

  7. Pa valjda ne može 2 puta da se desi da apsolutno svi igraju kao kurac. Ili su oni predobri, ili je Skariolo predobar

  8. Samo mi fali u utorak onaj kampaco majmun da krene da puši kurac trojkama sa 9 metara i oni njegovi pederi, pa da se roknem

  9. Mene sad iskreno boli kurac. Danas su mi ovi cigani bili baš neprijatno iskustvo. Bacio sam pogled na spisak Španaca i ne znam ko mi je odvratniji. Jedino Gasol može da prođe bez hejta.

  10. Samo me ovaj scenario plaši. Pobedimo sve do finala i tamo nas ponovo ujebu. Ostajemo srebrna nacija zbog jebenih Rubija, Klavera i oba Ernangomeza.

  11. Не мо'ш код нас осим из крајности у крајност, или смо први фаворити за злато узимамо баки нема шта то Американци не знају шта је деран из Сомбора или смо тек мало изнадпросечна екипа нема ту ништа од нас ништа нећемо урадити сад овако ипак они не знају харамо против очајника само ахахаха
    Као што смо их ми добили на Еуробаскету 2015, тако су они сад нас добили и то је то, јеби га, десила се једна од најгорих наших партија под Салетом, ако не и најгора на овим турнирима баш данас и нема ту много филозофирања.... А фасцинантно је и да смо се и са оваквом курчевом игром могли вратити и то са искљученим најбољим играчем екипе, али Лучић не може Клавера да чува, далеко је слабији, зато је и купио оне скокове у нападу, отворене тројке су се промашивале или се одуговлачило јер нико није смео да шутне или да си изгради позицију, осим Богдана, који се ионако фино истрошио, а и Радуљица јебени у нападу није имао шта да тражи.... Овде се осетило одсуство Теодосића солидно, ајде што је далеко најбољи плеј и бољи шутер од њих, већ је и далеко сигурнији играч од Јовића и Мицића....

    А оваква партија нема шансе да се понови, не на овом турниру, већ на наредних пар.... Између друге и треће, последње тројке, пола сата прошло, проток лопте не постоји, промашени отворени шутеви, ови поставе зону наши не смеју тројке да шутирају и да разбијају то, Бјелица 0 поена из игре, Јокић нервозан, зато Богдан одрадио апсолутно феноменалан посао, а и немогуће је да боље против Шпанаца одиграју Иран, Порторико и Италија него ми....

  12. Ово као Американци против Турске кад су одиграли, само јбг, њима клупу греје Џо Харис, нама Бирча....

  13. Ove reči big dipera su mi legle kao mlekce. Hvala ti drugar

  14. Увек брт, ајде сад Кампацо, Лапровитола и Скола да падну па да Бирча и Симон ломе ноге Кемби, Мичелу и Тејтуму....

  15. Hahah a reci sutra braća ameri puknu od brazila i lansiraju se na špance u polufinalu, to bi bilo dojaja. Nego, koje su šanse da Janis sutra izduva, kol'ko treba da dobije?

  16. Valjda preko 12 i amerikanci da dobiju

  17. Ех сад по древној српској традицији калкулисања, кад Американац изгуби од Бразилца 22 разлике, па у кругу од три екипе Чеси и Бразилци прођу лол

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.