Repstacija sporta Košarke

  1. Нарцисоидност или нарцизам, ређе нарцисизам, термин је који води порекло из познатог грчког мита о лепом младићу Нарцису. Означава стање самозаљубљености у којем је сва љубав усмерена на сопствени его, док још нису успостављене или су прекинуте везе са спољним објектима. Осим преувеличане слике о самом себи и зависности о фантазији, нарцисоидност карактерише склоност особе да потцењује друге или да их искоришћава. Према Фројду, ова појава је нормалан ступањ у развоју детета, али се сматра поремећајем када се појави након пубертета.

    Znaš li ti šta znači narcisoidan bonbi

  2. dobro mi je ovo...bekovi, bekovi i bekovi...steta sto nije odlucio da ih povede vise od jednog.u svakom slucaju,ubise nas ovi.povedes 4 konja centra i onda ti trojica zajedno ne nakupe ni jednu cetvrtinu,a ti seres o bekovima.koja je to promaja u glavi.

  3. ma znam sta znaci narcisoidan, nego pokusah u njegovoj izjavi pronaci tako nesto i ne uspevam

  4. преувеличане слике о самом себи и

    amerima bog da pomogne

    потцењује друге

    filipinci su kurac koji nije zaslužio da bude na prvenstvu, hoću jake ekipe, ima 1-2 skor protiv jakih ekipa
    Itd, a u ovoj izjavi je narcisoidno ono što ne vidiš jer samokritike nije bilo

  5. ЈЕР САД СХВАТАШ СИНЕ

  6. Aj u po dvajes marke da ćelavi prepotenko neće da da ostavku

  7. AAKO ZBOG OVOG KALINA NIJE POZVAN STVARNO MI JE DRAGO ŠTO SMO ISPUŠILI KURČINU

  8. draze mi da partizan osvoji bilo sta nego reprezentacija da osvoji bilo sta jer tu ima i ciganstura

    bogdan naj igrac jer je grobarcina, ovo ostalo davidovci kurci nikad nece igrati ili ce biti neki simonovic ili jovic, birca rip

  9. meni je draze da recimo Partizan udje u finale turnira Ritopek open protiv Krnjesevaca, nego da Srbija osvoji svetsko prvenstvo i olimpijadu u fudbalu i kosarci.

  10. takodje bih na prvu pristao da je Parizan osvojio KS umesto zvezde

  11. Јеб'о вас Калинић да вас јебе! Па таман морали да играмо са четири играча на терену, не треба нам. Фалио је Теодосић и Милосављевић уз њега. Пре бих звао Давидовца него Калинића.

  12. bombas nije srbin to se zna, odatle i ovakve izjave

  13. ako se posmatra da bih tako bio iste drzavnosti sa cecom, lukasom, zvezdom, pinkom, djukom bizonom i draganom vucicevicem... pa i nisam jebes ga.

  14. Значи одричеш се и Вазуре, Милорада Хвала Вучићу Вучелића, Остоје СНС Мијаиловића, Додика, Вулетића, Лазара Ристовског, Огњена Амиџића...

  15. Falio je i Kalinić, a falili su i Teodosić i Milosavljević. Najveći problem je što su išli Raduljica, Birča i ovakav Gudurić.

  16. https://www.youtube.com/watch?v=i15dFnHvQ8M
    Jebote kako neko može da sa ovakvih muda spadne na ovo danas za samo tri godine.

  17. Вазуре, Милорада Хвала Вучићу Вучелића, Остоје СНС Мијаиловића, Додика,

    Na prvu

    Вулетића

    mislim da si nesto pobrkao, pogledaj mu tviter, sere po krezavima ne zali

    Лазара Ристовског, Огњена Амиџића...

    haha ne znam da li si realan

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.