Prijava

Seremi se više od nji

Јбг, пауза између сезона фазон месец и по дана била, размак између плеј-офа и квалификација две неделје, а месец дана скоро до игара (а за неке још траје плеј-оф), још је Јокић играо сваку утакмицу скоро у фулу.... Превише играча се већ исповређивало због згуснутог распореда и јбг (то и Леброн напада лигу због тога, јер реално могли су смањити за 10ак утакмица), можда Богдан буде могао играти, 30ак утакмица мање од Јокића има ове сезоне, дуго је повређен био, није му тело ни близу истрпело толико колико овоме.... Прошле године је и Мелоун био спреман за улогу саветника управо због Николе, али јбг....

Sevastokrator_95
doso jokara na svetsko koliko se secam pa smo ga ispusili

dzabe ti prva petorka nba u timu ako im fali muda

Дошао и најбољег центра на свету је Сале гурао на четворку (кад је играо на центру ниси му могао ништа), што је чудно јебено јер Сале је скроз оке тренер, није нубара типа Дарко Русо.... И после је још са Даниловићем кењао по медијима нешто на фазон - ма какви Дончић и Јокић, само би Богдан могао са нама играти хехе....

Prosto rečeno Jokić je frendzonovao repku.

Ali Srbi će i dalje simpovati za njega, ustjati noću da ga gledaju, pa ići neispavani na poso. Biti u fazonu pusti hejtere Nikola, ostani ti nama zdrav, ti si naš ponos, pa onda sledeće evrosko/svetsko, ona tamo Olimpijada ima da razvalimo...dok ih opet ne ispali zbog novog ugovora, plej offa ili čega već.

U pravu je Pezos ono za Jasenovac.

Ja sam ga pratio celu sezonu, ako ne pratim tekmu ujutru idem na statistiku da vidim kako je odigrao. Ponosan sam bio kad je postao MVP. Iskren da budem.

Plus što je forsirao, nema odmora za mene, hoću da igram svaku utakmicu kouč meloun.

I onda nam se popiša svima u lice, jebem ga u usta baš

Brate što sam razočaran, ne mogu da vam opišem.

Salo je gola kurčina od trenera što se tiče taktičkog dela igre, njegova cela trenerska koncepcija se zasniva na motivaciji igrača onim majmunolikim urlanjem 'AJMO BRE SAD, STISNI IH SAD TU TAKO JE JAČI SMO', i na reputaciji što je zaradio dok je bio igrač. Znači na tom nekom psihičkom nivou on ih popali i to je do jaja, ali za neke legitimne rezultate ti ipak treba neko ko ima malo bolji um za sagledavanje taktičkog dela igre. Gde god da je bio na klupskom nivou oteran je u kurac. Ovaj Kokoškov s druge strane je pa sušta suprotnost, nekako nema tu autoritativnu auru kao Salo, ali zato mu je sigurno prepuna glava inbound akcija i tih pozicionih sranja.

Pa i ja sam ga pratio celu sezonu, ali nisam ja zbog toga uopšte razočaran, ne duguje on tebi i meni ništa Thilmo, ja smatram da on duguje sebi da pruži svoj maksimum na svakom sportskom događaju, naročito na sportskom događaju koji se događa tek na svake 4 godine, i jedan profesionalni košarkaš može maksimum na 5 takvih da učestvuje ako mu se baš poklope sve kockice. Meni je iz tog ugla propuštene prilike žao, inače Jokić meni lično ne duguje ništa, nije on mene bio po uši da gledam svaku utakmicu svake noći, to je bila moja lična odluka. Takvu grešku makar znam da neću ponoviti zarad nekog kome puca kurac za određene stvari.

Ovo je bukvalno kao kada bismo od Celta tražili da se za iduće proteste pokupi i doleti iz Š ovamo da kampuje pred skupštinom i pegla se sa žandarmerijom i ostalim strukturama. Jer država je toliko uložila u njega, školovala ga, dala mu - možda ne baš stipendije ali drugare i komšije svakako, školsko igralište (jbt kakvih gluposti sam sve ovih dana pročitao). A dodje i on vamo brt nije da nije, tu mu je familija. Trebao bi zapravo neke pare zemlji da uplaćuje, bar 200e mesečno, jer realno je uzeo mesto na faksu nekom momku koji je mogao čuda napraviti. I Čevu bi mogao malo da se angažuje. Sva ova silna dijaspora po Kanadi, Australiji, Čikagu - 100e da odvoji svaki čovek ej, naš kakav zamajac bi ekonomija uhvatila. Bili bismo Monte Karlo za cirka pet godina. A nije da se nisu ovde školovali, tomidžerija na teveu gledali, zubar, ambulanta, sve je to ova napaćena zemlja u njih uložila...

Ma da se nosite bre malo u pičku materinu, da ste imali malo talenta i ambicije u životu i napravili nešto od sebe, prvo što biste uradili uzeli biste državljanstvo neke Austrije ili čega već i vikali evo vam ga pičke jedne raspale, ova zemlja ovde me bar ceni, šta ste mi vi dali jezt bin ich Gunter ja. Kukali bi tamo po novinama kako ste ovde preživeli pakao, bombardovanje, u mraku, bez vode i struje, i da niste šutali 5000 puta dnevno kroz bandaš od ponike okačen na banderu ništa ne biste napravili, to su bila odricanja nezamisliva itd.

Bandaš od ponike - kao deca smo se igrali
Što ne menja čunjenicu da je Jokić pička flegmatična

Poremecena kosarkaska reprezentacija picaka koje otkazuju LOL

Mene je realno bilo sramota nakon onog petog mesta u Kini, ali ne momaka i stručnog štaba (oni su želeli najbolje), već naroda. Zašto nisu dočekani na aerodromu, odvedeni na balkon, zašto ljudi nisu zauzeli stav - jbg momci moglo je to i bolje, ali šta da se radi, idemo dalje, doneli ste nam toliko radosti, ne može se uvek ni pobedjivati...Zato što smo pizde najobičnije. Prosečan vatreni navijač u ovoj zemlji je bukvalno u rangu splavarke koja će te odjebe na prvi znak besparice. Aj dobro i to, ok, splasnulo, razočarali se ljudi...Ali gadosti, užase i nipodaštavanja koje ste pisali narednih 5 dana po portalima i mrežama jednostavno su neoprostivi. Sve više mi se čini da je Miško pustio tipičan probni balon da vidi kako će ljudi reagovati, jer možda se Jokara stvarno i lomio šta da radi - ljudi se postavili kao najveća govna i ovaj u fazonu - ćaozdravo, ko vas jebe. Pokuševski i Smailagić takodje sabrali dva i dva i rekli hvala ali ne hvala, srećno. Tako da ono - ako se ne uzme medalja, i ako i dalje nastavite da se ponašate kao moroni, sledeće prvenstvo će igrati Filip Čović i Čedomir Vitkovac.

Da da oće sigurno Melky. Mnogo projektuješ brate, ovo ti je iz nekog razloga dosta bolna tema, koliko se sećam kad sam te pitao za one NBA dresove nešto si valjda spomenuo da ti se burazer bavio košarkom profesionalno, pa pretpostavljam da je to jedan od razloga što si toliko ogorčen na državu i njen odnos prema sportistima, košarkašima pre svega. Ok je to, nisi nam otkrio toplu vodu, svesni smo svi koliko mladih sportista ne uspe da dostigne vrhunski nivo, i da je država dobrim delom odgovorna za takvo stanje stvari. Samo malo manje generalizovanja, postoje objektivno validni razlozi zašto se ne bi trebalo slagati sa ovom Jokarinom odlukom, sagledaj malo i drugu stranu, ne teraj odmah sve u pičku materinu.

A ovo što si rekao, da se pravi doček za osvojeno peto mesto pa hahahhahah jebem mu mater, koliko je to žalosno uopšte i zamisliti, koliko to devalvira one prethodne dočeke kada su reprezentativci dolazili kao prvaci jebenog sveta i kada je stvarno bilo razloga da se to proslavi. Simptomatično je za ovo moderno doba to što predlažeš takve stvari, sve više se gura ta priča 'a jadniiii oni su se trudili koliko su mogli, ipak su to naši zlatni momci šta god oni urade to je za nas uspeh, svaka medalja sija zlatnim sjajem, važno je samo da su učestvovali i dali sve od sebe, mi njih volimo šta god napravili i treba bre da proslavimo pa sve i da budu poslednji na tom prvenstvu SRBIJA BRE'.

Veća pička i od Duška Tošića

U redu - ali onda nemoj da kukaš kad neće da igraju, jer nemaju za šta osim za prestiž i afirmaciju. Ako kalkuliše Jokić - kalkulišeš i ti jbg. Voliš ga jer je mvp, pa ga malo hejtuješ jer je uzeo peto mesto, pa ga opet malo voliš jer je uzeo medalju...To je prostitucija tipična. Djordjević ne uzme medalju u kini - sve biva zaboravljeno u sekundi, i trojka protiv Hrvata, i ona protiv huentuda, i onih 8 komada u finalu protiv Litvanije - sve što je napravio pada u vodu, i uvredjeni Srbenda se hvata tastature da objavi kako Sale nema pojma, treba da ide, ja bih sastavio bolji tim i ostala sranja. Govnarski, džukački, kurvinjski. Goran Vesić fazon.

Micić je na meti Čikaga, prvenstvo mu je prilika da se pokaže u najboljem svetlu i zaradi neki čestiti ugovor. Teu je zadnja prilika da uzme zlato i zaokruži karijeru. Nakon ove generacije momaka ima živo da se jebe bilo kome za dres, grb, otadžbinu itd, i potpuno su u pravu.

Ne boli me ova tema uopšte, meni je košarka donela dosta radosti u životu. Reprezentaciju sam pratio i voleo ipre 6-7 godina kada su bili skroz slabi, to je nebitno. Draže mi je da ti momci naprave nešto od života i uspeju na najvišem nivou, i motivišu klince da uzmu loptu u ruke i odu na obližnji koš, ili ako ga nemaju da ga naprave, kao što smo ga mi sebi pravili. Medalje će doći ili neće, to je ionako njihova zasluga a ne naša.

Brate volim ga jer je naš i jer je mvp, naravno da ću da ga kritikujem za neke njegove poteze sa kojima se ne slažem, i naravno da ću da kukam i da ih kritikujem za slabe igre na svetskom prvenstvu, ne zato što ih mrzim već naprotiv, kakva kurac prostitucija, to je formiranje mišljenja i stavova na osnovu promena stanja stvari. Ovo što ti propagiraš je tipa neka cenzura ko komunistička partija u kini jebeno, ne sme niko da spomene reč Tjenanmen ili će da ga proguta mrak. Treba da se kritikuju uvek i za sve za šta objektivno postoje razlozi, e sad što postoje mentolčine što im bukvalno šalju pretnje smrću jebiga to je druga priča, takve ljude treba ignorisati. Ti kažeš da je to džukački i kurvinjski, ja kažem da onaj kome bilo kakva kritika, pa čak i ona dobronamerna i potkrepljena činjenicama, do te mere ide na kurac da ne može da funkcioniše, treba malo da odraste i da što bi rekli englezi grow some balls.

Ko nastavi da simpuje na Jokića taj voli da gleda dok mu taslače ženu

I ne treba da igra...neka misli na sebe i svoje zdravlje.