Prijava

Pa dobro Melky jebem mu mater šta je onda rešenje? Jel treba svi oni sad redom iz protesta protiv vlasti, stanja u državi, nedovoljnog ulaganja u sport, ili nečega desetog, da bojkotuju reprezentaciju pa da šaljemo amatere iz lokalnih beton liga da nas predstavljaju na velikim takmičenjima? Kao, e meni Srbija nije pružila ništa kad sam se razvijao, ko vas jebe sve, sad kad sam emvipi zainat neću da igram, gde ste bili kad sam bio niko. Pa sportista si mamu mu jebem, kako ne osetiš neki izazov da predstaviš sebe (kad već mrziš svoju zemlju) celom svetu na najvećoj smotri sportista, da odigraš tih nekoliko utakmica i izdvojiš tih mesec dana, ne znam. Kapiram da ima takvih, i da je debeli baš takav, ali mi je žao što je tako.

Dobro bre batke evertonac, sprdnja jebote, to je nadimak Simonovića odmila, ništa pogrdno. E u pičku materinu došle pc babies i do ovog zapuštenog kutka interneta da krenu da banuju politički nekorektne reči.

Nismo realni ni najmanje - čovek sve i da hoće, ne može da odigra 100% nakon ovakve sezone. Treba sad da ga vučemo u Japan da bi igrao 15, max 20 kakvih - takvih minuta i da ga posle pljujemo što nije pružio maksimum i ostala sranja. Imamo gomilu zdravih, pravih i kvalitetnih igrača, ako i neće da igraju - imaš gomilu talentovanih klinaca. Jebo jedno takmičenje, treba da budemo sila narednih 500 godina. Čovek mvp najbolje lige na svetu mi ga prozivamo ej, ko je on nas ovakve da izneveri.

Pošto su ljudi ispali govna i papci nakon "debakla" u Kini, nema više ni jednog razloga da za reprezentaciju igra bilo ko ko nema potrebu da se dokazuje i uči. Rizikuju povrede, skraćuju odmore, zemlja je gola kurčina koju vode ljudi koji samo gledaju da ih popnu na skupštinski balkon kako bi se sa njima slikali. Dobri su nam dok donose medalje i leče nam komplekse i to je to, govna smo, što da se lažemo.

Nema razloga da debakl stavljaš pod navodnike, imali su otvorenu kapiju do finala (ili makar polufinala pa borbe za medalju) i sprečio ih je polu-pokojni Luis Skola, to ako nije debakl sa onakvim sastavom ja ne znam šta je. Ne kažem da je debakl igrača kao pojedinaca, nego cele reprezentacije na čelu sa stručnim štabom i savezom.

Može i te kako da odigra 100%, problem je što ipak očigledno neće, nema on uopšte stil igre kojim troši zglobove, tetive i ligamente ni približno onoliko kao velika većina ostalih igrača, da uzmemo za primer Janisa, koji će se i pored toga što tako igra odazvati reprezentaciji. Znači definitivno može, ali ne želi. Oni koji bi ga pljuvali čak i kada bi se odazvao i igrao su već posebni specijalci i takvim ljudima se ne može udovoljiti ni na koji način.

Debakl je kako se takozvana nacija ponaša prema tim momcima. Kada su išli za Rio, niko se nije pojavio na aerodromu da ih isprati - jer niko ništa nije očekivao. Kad su se vratili sa medaljom sve po redu, doček, euforija, ludilo, skupštinski balkon, heroji nacije itd. Sledeće prvenstvo - pratimo ih sa trubačima, histerija, zlato već vidjeno...Uzeli peto mesto - ništa doček na aerodromu, skupštinski balkon nula bodova, narod besan, izneveren, razočaran...Tipična prostitucija.

Ljudi, Lilard se prvi prijavio da igra za reprezentaciju, Kavaji mislim isto.

A Dončić, ako se neko istrošio to je on. Dečko igra i kvalifikacije.

Nije ovo do Jokića, Miško ganja super-max ugovor i jebe mu se za sve. Fora umor.

Tako je i Marjanovića slikao sa onim gipsom šta li je, ovaj sutra igrao na nekoj svadbi.

Al opet, ostaje gorak ukus što na papiru imamo monstruoznu ekipu i ovaj papak otkaže.

Meni je krivo iz razloga što neće kao i Tilmu šta bi bilo kad bi bilo da je došao dokle smo mogli sa doguramo itd
Ne duguje Jokić meni ništa jbg svakako sebe treba da stavi na prvo mesto

od cega je on umoran gmaz jedan.igra 15 min pa sedi odmara.kako to ide u kosarci.kako nole moze 3 sata da ne staje, jos na otvorrenom po suncu, kisici.sto nije reko pravi razlog, umor sigurno nije.sta smo mi glupi.,vrlo verovatno da je on ustvari americki placenik koji radi na tome da sabotira uspeh srbije.pre i kad je igrao samo se svadjao sa sudijama, nije pokazao nista a u nba skroz druga prica.

mene briga ja ionako navijam za usa i kad igra protiv srb.nego mi je krivo sto je razocarao neke meni drage ljude.a realno jaci smo vas i da vam igra jokic..

Sa Jokićem na parketu čitavu postavku napada gradiš oko njega, u suprotnom, sveo si ga na 70% kapaciteta. Voleli ili ne, sve kreće od Teodosića, on je mozak tima i čitava filozofija počiva na njegovim idejama i mogućnostima. Ume da bude jako dobar, ume da ukenja, nebitno. Bogdanović i Micić su dobri plejmejkeri kad treba, Nedović takodje, Jović je solidan. Teo, Bogdanović, Nedović, Lučić, Dangubić, Micić, Bjelica, čak i Jović - šutiraju sa svih pozicija, ugl. jako dobro. U reketu smo takodje prilično jaki (ako su svi zdravi i igraju). Ima ko da asistira, skače, blokira i gura se pod košem, A jokić svejedno nije jak u odbrani. Milutinov, čak Bjelica i onaj bradati, bolje brane reket od njega. Jeste nedostatak to što ne igra, tu nema priče, ali možemo itekako da ga nadomestimo. I sa njim i bez njega smo strah i trepet, naravno ako ostali budu zdravi i odigraju bar 80%.

doso jokara na svetsko koliko se secam pa smo ga ispusili

dzabe ti prva petorka nba u timu ako im fali muda

Nema veze s mudima - Djordjević je tipičan euro trener, a Jokić nije roll player kog kombinuješ kako znaš i umeš - nikada nije ni bio uostalom. Masa tih momaka su već godinama u nba i ne možeš da ih tek tako šaltaš na drugi sistem. Kokoškov je druga priča. On je i od raspale Slovenije napravio klasičan nba tim - sve počiva na dva igrača, ostali šutiraju i makljaju se u reketu. Kad smo zatvorili Dončića Dragić nas je uništio, preuzevši njegove šuteve na sebe. To je bio jedini način da ta ekipa nešto napravi i ovaj je to u startu prepoznao. Ne možeš očekivati da Teo i Jokić dele parket i da igra ne trpi - prosto je nemoguće. Nebitno. Prejaki smo na svim pozicijama, klupa je takodje sjajna, ako se Teo udostoji da igra odbranu i ne troši lopte kao Trae Jang na konju smo. Bjelica je slab, no i ako ne bude igrao kako treba - ima ko da ga zameni. Protiv Španije, Francuske, Australije, Argentine...Treba dati max. 100 poena i taj kapacitet svakako posedujemo. Sa Amerima jbg, teško da imamo šta da tražimo ma kakvu ekipu da sastave.

Mada, svakako, bilo bi daleko bolje da imamo zdravog i pravog Jokaru a da Teodosića ostavimo kod kuće (i Raduljicu ako je ikako moguće) i da igramo Denver fazon, tu bi se svi lako uklopili. Mogli bi po potrebi da ga kombinujemo sa drugim centrom ako se treba braniti od tipa Litvanije ili Francuske koji su jaki u reketu. Svejedno, doguraćemo do finala ionako.

Čekajte bre ljudi zaleteli smo se mnogo, da se kvalifikujemo prvo. Osećam da su nam Italijani spremili kolač.

Neće da igra za repku, bole ga kurac? OK.
Ali isto tako ne vidim ni jedan jebeni razlog zašto bi ikog ovde, koji ne prati NBA redovno sa ili bez njega, iole boleo kurac više i za njega i za Denver i za njegov NVP, i za njegove konje, i za to što je bio debeli klinac koji nije imao društvo za basket, i za ženu koju je "ubedio" da se uda za njega uz pesme pokojnog Đola Balaševića i stotinu drugih sitnih patetičnih sranja koja su kružila po medijima zadnjih godinu dana.
Jokić? Koji Jokić?
To ti je neki lik iz Sombora na privremnom radu u Amerikama, koji mlati dobre pare. Ništa više od toga.
Kog boli kurac.

"Sada su se svi kao iznenadili, ali ja nisam kada je objavio da ne može da igra. Vidim da su gotovo svi pali u 'nesvest' zbog toga, a Jokić je samo doneo jednu logičnu odluku za respekt", rekao je Pešić za Sport klub, "Očekivao sam ovako nešto s obzirom da je odigrao 'duplu' sezonu. Jokić je, pri tom, više nego zasluženo poneo naslov MVP lige, ali mu to nije palo s neba, već je morao krvavo to da zaradi. Mislim da se radi o velikoj iscrpljenosti, a da ne spominjem mogućnost da se povredi, ako se dovoljno ne odmori".

"Zato što je broj jedan, oseća ogromnu odgovornost, a praktično nije spreman da bi pomogao nacionalnom timu. Onako kako se to očekuje od nekog ko je 'naj'. U tom slučaju bi morao da bude sto odsto spreman, a on to nije sigurno u ovom trenutku. Možda i nije loše za Srbiju što je otkazao, pošto imam osećaj da jednostavno nije maksimalno spreman. A Jokić je izvanredan dečko, sa ponašanjem na nivou, plus skroman, pa mu se javlja odgovornost i za sebe, ali i tim. Ne može sebi da dopusti da igra za Srbiju nedovoljno spreman, svestan kakva su očekivanja. Zbog toga njegova odluka ne bi trebalo nikoga da pogađa".

Pesic o Jokicu.

Ovo ide u "svi pljuju a ja gotivim" sekciju. Mislim ajd cek zasto ne bi igrao ako moze i ako je 100% spreman, sta jer se ne gotivi sa Bogdanom ili sta vec? Ako je i imao neki problem sa Saletom to vise nije prepreka.
Ok nisu ni Doncic i ostali sto ce vrv igrati za svoje rep 100% spremni ali Jokic je imao monstruoznu sezonu i mislim da je njegovo medjedovsko telo daleko teze podnelo konstantno on the edge igranje u nba nego sto je slucaj kod npr pomazimo konje zvonka bogdana bogdanovica koji ima telo vreteno.

Ok docek bi bio previse ali ovoliki hejt je suvisan, Jokara ima 27 god, igrace jos 10 god a i vrv vise jer igra na mozak, bice vam zao kada na sledecim takmicenjima Srbiji donese zlato sto se zlati hej

Nikada srbija vise nece uzeti medalju u kosarci. 100 godina narednih sigurno. Change my mind.

Daj brt ovo je sad vec solidan pesimizam. Previliki pool talenata je ovaj brdoviti balkan da za ne 100 nego za 10 god ne uzmemo medalju. Uzmemo/uzmete kako god.

Morace dosta da rotiraju ali verujem da ce uzet'