Prijava

KOKOSKOV KURTON
DJE VAM JOKIC

Kako je ovo bilo potrebno. Ovakvo jedno močanje u usta. Da se preispita sve. I krene od nule. Dva ogromna fijaska za 2 godine. Kokoskov nije covek za ovaj tim. Teo, Bobi, Bjelica, Kalina: penzija. NBA igrači koji moraju da snose neke posledice za odbijanje repke. Miška treba ubiti. Danas smo dotakli dno, a sa dna se moze samo na gore.

tacno mi drago da ovako zavrse, kad ste se svi kurcili cela dva dana T O K I O --------> F I N A L E S A A M E R I M A cim je jokic posto mvp

evo vam kurac

24 razlike za Italiju.

Čim je partizan jak, reprezentacija trpi. Uvek bilo.

Ne mož Kokoškov da uđe umesto njih da igra odbranu na tricama, džabe kad su glupi ko kurac i ne umeju sami da urade šta treba. To vreme kao 'ma pusti ga nek šutne, ne može baš svaku da ubode' je odavno prošlo, svaki jebeni anonimus ima da ti klepi otvorenu tricu ako mu daš priliku. Što smo uostalom videli protiv Švajcarske jebene.

kierkegaard
tacno mi drago da ovako zavrse, kad ste se svi kurcili cela dva dana T O K I O --------> F I N A L E S A A M E R I M A cim je jokic posto mvp

evo vam kurac

edgy af

Teo više ne može. Bjelica rekreativac. Bobi maskota. Na oi bi bili zadnji u grupi, to je jasno valjda. Graditi tim oko bogdana, micića, petruševa i mase kidača u odbrani. I naturalizovati jednog crnca evroligaša pouzdanog. Jokiću dati jos jednu sansu, ako odbije, bukvalno ga ubiti

Da pustiš nekom ko ne zna šta je evroliga snimak ove tekme i da mu kažeš da je Micić bio MVP te lige on bi se obesio zbog nedostatka smisla. Ili bi mislio da je evroliga ispod treće srpske lige.

Žoc skautira Polonaru i Maniona. Biće nešto dobro od ovoga

MVP NBA Jokić, MVP Evrolige Micić, MPV Eurokupa Teodosić MPV ABA lige Petrušev.

Olimpijada-kurčina.

Izgubili smo utakmicu i necemo se plasirati na olimpijske igre u Tokiju 20121. godine.

Zemlja košarke aha važi. Zemlja pušenja kurca.

Немош то без џокеја и Богдана јбг

dajte link za neki litvanski forum da se međusobno podjebavamo sad

Kolko su pojena dali jokic i bogdan

Dončić: tripl dablom s 30 poena odvede Sloveniju jebenu na olimpijske igre
Jokić: Mnogo sam igrao tukli su me ljudi treba mi ODMOR BRE ;(