Prijava

Nama će Bogdan više da fali u timu bez Jokića nego Jokić što bi falio u timu sa Bogdanom ako me razumete uopšte šta sam napisao

boli tukidid ovog crnju sa snimka, otplivao svoja dva bazena za 2 minuta, otisao o trosku olimpijskog komiteta da kara svedjanke u olimpijskom selu i zivi zasigurno bolje od prosecnog ekvatorijal gvinejca

mladjim generacijama bih savetovao da traze olimpijske sportove koji su u srbiji i evropi kurac i da jure ta medjunarodna takmicenja gde kvalifikacije idu po kontinentima

Sta mislis kako zive Ekv. Gvinejci sada i kako su ziveli u vreme tih OI 2000?

Koja fora ovo sa KK Paća.

Obradović za par miliona, Panter sa najvećim ugovorom, jebenom pravom Bjelici nude milione.

Izgleda da Vučku opada rejting, ne radi taj ništa bez da ima korist.

Па то ти је оно: Ово је сад њихова песма, а после ћеш да чујеш нашу. Мора Вучић да мало намири Гробаре да не кукају и да ослушкује шта ће да каже већина. Сад ће мало Делије да се буне и да се жале како држава гура Партизан па па ће мало се да Звезди да доведе Бјелицу (не Милка него Немању), Недовића и Марка Гасола (лололо), вероватно још једног на позицији прелетача, тј. Волдена и тако смири страсти пред изборе. Хлеба и игара, јбг.

Не верујем да ће Бјелица у Партизан, ни он, а ни Калинић, ни Јовић због навијача, неће да ризикују да имају проблема, а те паре могу да добију и од других евролигаша, Бјелица може још и да остане у НБА за веће паре. Риверс можда и дође, он је странац, нити разуме, нити га занима ривалство. Лепо је Џенкинс рекао за Пантера да он размишља о заради и о својој породици. Он ионако неће да остане да живи у Србији нити има овде породицу као домаћи играчи па да брине да ли ће неко да му прави проблема.

Sta mislis kako zive Ekv. Gvinejci sada i kako su ziveli u vreme tih OI 2000?

Ekvatorijalna Gvineja ima najveći GDP per capita u Africi ako izuzmemo ostrvske države tipa Sejšeli i Mauricijus sa malim brojem stanovnika. Nisu ni ovi nešto preterano naseljeni, ima ih nešto više od milionče, i svejedno većina prosečnog stanovništva siguran sam da živi u bedi i sirotinji, ali mislim da njihov top 1% sasvim solidno živi, a u taj procenat sigurno može da se ubroje i tih nekoliko olimpijskih sportista koje imaju.

Ako Sedlaček još jednom izgovori Mainon umesto Menion imaćemo problem.

Ni glave ni repa.

ajde kosarkaska nacio pruzi talijanima felacio

Donča tripl dabl i izbaciše Slovenci Litvance.
OI bez Litvanije, al zato će neki Maroko ili Šri Lanka na turnir

velika pozrtvovanost nasih momaka ali i dosta promasaja.bice bolje

Ekvatorijalna Gvineja ima najveći GDP per capita u Africi ako izuzmemo ostrvske države tipa Sejšeli i Mauricijus sa malim brojem stanovnika. Nisu ni ovi nešto preterano naseljeni, ima ih nešto više od milionče, i svejedno većina prosečnog stanovništva siguran sam da živi u bedi i sirotinji, ali mislim da njihov top 1% sasvim solidno živi, a u taj procenat sigurno može da se ubroje i tih nekoliko olimpijskih sportista koje imaju.

Hvala,Smox.

Ni glave ni repa.

Će ostanu OI bez emvipja nba i el

Simptomatično nepostojeća odbrana na šutu za 3, protiv nas je večito fešta ekipama da šutiraju trice. Italijani kidaju odbranu za razliku od nas, crno nam se piše ovde drugovi.

Svi mpv a niko nista ne igra. Ono što pisah gore.

Dončić preuzeo ekipu, tripl dabl, ćao ćao Litvanija i to je to.

Nek zaduže jebeno nekog od naših makar bio Dobrić, ti si zvezda ekipa i igramo sve oko tebe.

Vrhunska je i ovo ekipa, al nema mudadžija. Čak je i Topić bio mudo, kad treba on šibne trojku onim čudnim šutem.

Bodiroga protiv Argentine počeo šutira trojke pri kraju ni sam nije znao da ume, al moralo jbg.

Ovo sad limunada. Nek se teraju ukurac.