Prijava

Svaku, ali svaku vest u poslednjih pola godine sam prvo saznao ovde... kako Tanjug javlja, najnovije vesti su na Vukajliji :)))

I ja vala i obavijestim oca.:D

Чекајте мало. Овај Хаџић? Је л' и он херој?

Za to bi morali da se konsultujemo sa Šešeljem. :)

Mene je krivo što su ijednog uhapsili,ne znam što.

Ma Hadzic je bio picka nista taj posebno nije uradio, ali nikada nisu trebali iz principa da ga uhapse jer su bre Hrvati tolike Srbe pobili i isterali iz RSK i sad jos da hapse nase rukovodstvo zbog cega, zbog toga sto su branili srpski narod?

zbog toga sto su branili srpski narod?

Због тога што смо на крају свега поражена страна.

LesTaT sez:

I Sandžak Barakudo, naguraćemo se svi u Beograd na kraju. Bićemo kao sardine.

To znači da, kad budu pravili karte sveta, da će morati posebni odeljak za Balkan da stave (kao neko uvećanje tog područja) da bi se videlo koje se države tu nalaze, jer u razmeri 1:80 000 000 (što je prilagođeno za prosečnu veličinu atlasa) se neće videti ništa.

Konačno da neko skine ono govno od Đokovića sa TVa.

Čuvajte se da vas ko ne uhapsi!

Uhapšen je još u ponedeljak, koja je svrha teme danas?

Tada su to demantovali,a sada je javno objavljeno i oni su to potvrdili.:)

Ja sad izguglao Borhan Tadići i prvi izađe moj avatar. :D
http://img193.imageshack.us/img193/3305/tadici.jpg

Da je ostao magacioner ne bi bio seljebriti i ne bi usao u istoriju vec bi miseve jurio po hali.

Očigledno je da su, kao i za Mladića, znali gde je Hadžić samo se čekao pravi trenutak za njegovo hapšenje. Eto i poslednjeg 46. Srbina u Hagu uskoro. A od Evrope nema ništa, barem za još 7 godina najmanje. Srbija će morati da bira : Kosovo ili Evropa , ili ili, ne može oba nikako.

Ne rise da su demantovali? Kakvi bolidi...

Јебем ја свима њима матер, гледао сам Ми нисмо анђели док се ово говно о његовом хапшењу није убацило.

A , šta znači to Evropo evo nas ?

KO HAPSIO RADOVANA NE DOCEKAO DJURDJEVDANA!

Eto vas u pički materini, u prevodu.

Saće vam izmisle da hapsite Miloševića jer mu nije završen proces.

A , šta znači to Evropo evo nas ?

Jesi ti gledao vesti u prošlih, recimo, 5 godina?

Kako Tadić pegla engleski...

Saće vam izmisle da hapsite Miloševića jer mu nije završen proces.

Amin!

Mada, mada, pobeći će Šešelj iz Haga, pa ćemo morati da ga 'vatuckamo po 'Olandiji.