Prijava

Kako možete bre da licitirate s tim od čega je umro, da bi dokazali neku svoju poentu, plašite li se vi Boga, nečega.

2010
Od cega je umro?
2021
Jel bio vakcinisan?

Kako je pglu ovaj hotul haos, carev koment mu je bio na mestu.

Ni dobar dan nego ko mungosi iskacemo i jel bio vakcinisan mozda?? To nas zanima to je bitno a sto je jedan zivot otisao u nepovrat to nas ne zanima. U sta se ovo drustvo pretvorilo migriram od sutra na mesec.

Neko kaze umro od korone - sve ok
Neko kaze imao je kancer i mediji tako preneli - lešinar ruzni

Prvo i prvo u novinama pisati od cega je neko umro, bez saglasnosti, meni je to povreda privatnosti i krivicno delo

To da li je nekom zao ili ne ne mora ispoljavati međ pišljivim debilima sa sajta.

Inače ova tema je teški daun jer naricete za osobama koje ne poznajete. Glumatanje, za 5minuta ćete naručiti picu i jesti govna oko nečeg drugog. Moralisanje.

Može LOK

Norm Macdonald
Prvo i prvo u novinama pisati od cega je neko umro, bez saglasnosti, meni je to povreda privatnosti i krivicno DELO

Novinari i čestitost, okeeeej

Dobro jutro zapata kako si

Stvarno, zakljucati temu

Otvoriti novu
"Evidencija umrlih: vakcinisani-nevakcinisani"
Mislim da bi bila posecena tema

Realne šanse da je vakcinisan su velike posebno jer je sjebanog zdravlja bio a na žalost se takvima bas u mnogome savetuje vakcine.

Glimci umiru kao na traci ali političari retko od korone, šta je to neka karma ili su glumci naivcine.

Što ne umre jebeni marijan risticevic ili seselj

Zivece još 100 leta posebno Šeki

Da nije bio vakcinisan mediji bi brujali o tome uveliko, ne bi moglo da se živi od njih. Nedostaje mi ono "Nakon duge i teške bolesti" ili "Nakon kraće bolesti", pa te ostave u neznanju, što na kraju krajeva i nisu tvoja posla da ispituješ od čega je nastradao. Ovako imamo medijsko lešinarenje jedne iste teme na svakom koraku. Nije ni čudo što se ljudi odmah pitaju da li je bio vakcinisan, uspešno smo indoktrinirani u protekle dve godine.

Konačno oktriven Carin identitet.

Odlična je ova, da debeli ćelavac ne muca toliko i ne sriče dok čita identifikovao bih se sa njim hahaha

Skoro mi dođe da uzmem njegov avatar al mi truba jer se Tibor Vaci cimao da mi napravi ovaj.

Melkijades
Da nije bio vakcinisan mediji bi brujali o tome uveliko, ne bi moglo da se živi od njih.

Tako je, sada je svaka peta zaražena osoba trudnica ajmo bockati trudnice.

Ostaje nejasno zašto je legitimno licitirati smrt od korone a ne od drugih bolesti i pri tome možda posmatrati neefikasnost vakcine.

Jadno svakako jeste, ali i ljudi su jadni i vremena su jadna i svi treba da se pravimo da ne vidimo kakvim jadom smo okruženi. Nova normalnost

U 21. veku ovakvi ljudi postoje, žive ravnopravno sa ostalima i ne samo da imaju pravo glasa, pasoš i mogućnost da postanu nešto više od vodoinstalatera, već su čak u mogućnosti da se obraćaju. Gde ga iskopa Zapata, po kakvim ćoškovima traćiš svoje vreme i zašto natapaš mozak ovakvim kiselinama, kad ti je Bog dao da budeš zdrav i prav misleći čovek?