Prijava

Od čega bre?!! Au druže...

Ne mogu to da shvatim, pare, slava, sve živo i ajmo koks i alkohol... Sjajan talenat. Šteta. Žao mi je, a i nije sad kad znam od čega je otišao. Razočarana sam... pa i nisam. Shvatim koliko sam snažna kao ličnost.

bas sam se pitao sta je s likom, nisam ga vido u nekom filmu jos od onih filmova sa brusom vilisom, a on se bacio u drogose

Овај дан је јако лоше кренуо.

ko je sad opet skviknuo?

AvvI
Ne mogu to da shvatim, pare, slava, sve živo i ajmo koks i alkohol... Sjajan talenat. Šteta. Žao mi je, a i nije sad kad znam od čega je otišao. Razočarana sam... pa i nisam. Shvatim koliko sam snažna kao ličnost.

Je l ima neka tema ili neki problem ili nešto da ga ti nisi prebacila na sebe kako si ti ovo ili ono jebem ti baš sto majki u pičku bolesnih idi se leči jebo te otac blesavi i poremećeni

Je l ima neka tema ili neki problem ili nešto da ga ti nisi prebacila na sebe kako si ti ovo ili ono jebem ti baš sto majki u pičku bolesnih idi se leči jebo te otac blesavi i poremećeni

Ipak ću lečenje prepustiti tebi. Ovakva mržnja prema nekome ko te uopšte ničim ne dira nije ni realna ni zdrava.

I najzanimljivije mi je od svega bila ta niskodušnost da vređa neko ili proziva ljude koji nisu živi, i koji ne mogu da se brane, ili brane druge, koji nikako nemaju repliku, ali repliciraće ti tata, kad god te nešto bude sjebalo, znaj da je on! E tako!

Crkotino od čoveka!

Kome ban sada, majkumu…

Jesam li ja Bohora dirala?!!?
Budi fer!
Gde ga direktno napadam?!! Šta sam mu uradila? Da, uvek gledam da sebi podignem samopouzdanje i moral u odnosu na neku situaciju, jer me život sjebo. Nikog ne diram ovaj put prva, ne razumem zašto sam sve ja kriva?!!

I juče Tilmo isto, i ima dupli nalog Most, i ladno mi je poslao najmorbidniju poruku ikad, pancir. Šta koga diram govoreći o sebi?!? Kamenofil svaki jebeni dan piše šta jede pa ništa, to kao nije lično o njemu?!! U kurac više

autore the, mogao bih te sada napomenuti da si nešto obećao po tom pitanju, kao što si obećao i dezintegraciju profila autora dr .vuk, brisanje svih postova autora totali irelevant, renesansu sajta i još mnogo toga, ali sam ja veliki čovek, pa neću.

Marš bre debilu raspali, nisam te pipnula! I ti idi u kurac, vidi se sada ko koga prvi napada! Kako mi je žao što vas nisam kvalitetno napušila na takmičenju. Sajt nije vaš! Retarde

kakvo je to ponašanje? ovo je prosto neprihvatljivo i treba te biti sram i stid što se tako ponašaš od prvog dana tvog povratka ovde. tvoje životne okolnosti nisu nikakav izgovor da budeš tako bezobrazna. mnoštvo ljudi je u goroj situaciji od tebe, pa su kulturni. samo ti nešto izigravaš majmuna po sajtu od dvadesetero ljudi, od kojih je nekoliko ti doniralo novca kada si došla prositi nakon svog onog prozivanja i želja da svi crknemo.

Aj razumem boxora al ovo sto snime radi je sistematsko perfidno pajsad zlostavljanje

snime govori u ime nemalog broja ljudi koji se ne žele izraziti zbog različitih razloga koje imaju. ni meni nije drago što ovo moram da radim, ali kad već niko drugi neće... a ti brani koliko hoćeš, to je svakako gotovo tvoj ceo identitet ovde.

Okej, banujte me.
Prosim jer moram. Misliš da je meni drago što se ponižavam?
Da se kurvam nisam sposobna, da radim trenutno je neizvodljivo. Da, prosim!
Nisam ništa dirala ni tebe ni Bohora. Sve što ste ikad izneli na moj račun po težini stoput je gore nego što sam ja mogla da napišem ikad. Pominjali ste mi dete, i oca koji nije živ. Po težini uvreda nikad nisam mogla da doskočim nikome jer bi uvek gađali najniže moguće.
Hvala lepo, banujte me.

NoRmAlAn dEo SaJtA u NjIhOvO iMe

Jbt ne moz zena ni da iznosi svoj lajf na miru bez lokalnih kmecavaca dusebriznika

nikad ti oca nisam pomenuo po nečemu lošem, niti ga psovao, ako sam ga uopšte spomenuo, a za dete sam samo rekao jedanput da mu trebaš staviti leba u crevo kada si imala sličnu ovakvu epizodu. međutim, nemoj se tripovati da će te prof trajnovati jer on bol boluje što sam ga nekada napušio i sada ću ja da pojedem govno zato što on ne vidi dalje od svog nosa. na kraju ispada da ti ja činim uslugu.