Na današnji dan umro/la je...

  1. Ali ali balasa voleo zagreb to mora da nesto znaci

  2. нек ти је вечна слава легендо
    ајде ви одјебите са разни штулић ретардима и плакањима због балашевића какве изјаве мајко мила

  3. Naravno da ga je voleo Zagreb, voleli ga normalni ljudi tamo lol. Čovek otišao u Sarajevo da peva odmah iza rata, Brejkersi bili mislim prvi bend koji je svirao u Hrvatskoj nakon nemilih nam događaja. Neće valda ići Bora nakon svih govana koja je izasrao. Ok mi i to, srbovanje, srboćetništvo, naci priča - ako ima ukusa a ne da zvuči ko bajamaliknindža. Al nemoj onda posle da pevaš za partije koje seru po Srbiji i da ideš u Sloveniju da živiš, srbuj do kraja.

  4. Mante me toga "o pokojniku sve najlepše", Bora bio javna ličnost i bavio se javnim radom, možemo da ga kritikujemo ako je i gde je zaslužio. Kao i dina merlina naprimer, sam je doprineo svemu tome.

  5. Vole i canka na isti fazon. Voleli i tadica

  6. штета што је бора умро пре мерлина и чанка ајде и они ускоро
    може ту и тадић

  7. Vole ga milogorci, pliduovci, hrvati nista novo. I tadic je bio odlican presednik sa tog ugla posmatranja

    Balas to dobro koristio

  8. Sto neko rece jedino se tu colak nije ukaljao ostao dingospow prašak pevač

    I stulic al on se ne racuna el se udo u holandiju sad nesto kmeci nakon tries godina

  9. Teorija zavere: Zdravko Čolić ne postoji kao fizičko lice

  10. е да заборавих и шапера

  11. samo da zapljunem ekskluzivna prava na pisanje scenarija za biopic o Bori

    Bjelogrliću znam da čitaš ovo, invokujem drevni zakon ДИБС

  12. Dobro Štulić kmeči jer su ga pokrali za silan novac na pravima itd. okoristili se ljudi o njegovu muziku, izdali mu one prepeve Ilijade čega već bez odobrenja, jer nije prošlo recenziju i bilo puno grešaka, od toga svega dobio jako malo novaca a uložio jako mnogo vremena i truda itd. Čola jeste ispao gospodin čovek, gleda svoja posla, pravi limunade i nije se zaprljao ničim. Pošteno.

  13. па ко је крви што је штулић неписмен дигитално па мајмун није знао ни јт канал да отвори и да узме паре него то урадио неко други хахахаха глуперда

  14. Ma pokrali su i karajlica pa uzeo nesto radi

    Najlakse sesti u kola i taksirati ko majmun sve na zeninoj grbaci

  15. ено га у квизу са окијем и кобилом косјерином

  16. oki hahah retko bedan lik

"Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga www.vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“."

Ekonom:east Magazin | 03. Februar 2011.