Na današnji dan umro/la je...

  1. Čola udbin projekat leba i igara, i to najuspešniji... lik ne postoji van svoje scenske pojave

  2. Zašto brt, Štulić i Azra dali jako mnogo, a čovek otišao još pre rata i završio sa svom tom pričom. Radi čestit posao, oglasi se retko u nekom intervju, bunio se jer ga pokradoše...Sve ledžit. Nikome nije solio pamet, nije birao strane, pravio sebe velikim Hrvatom ili Jugoslovenom. Neamo šta da mu zameramo.

  3. Nebitno to Bačje, Čolla nas predstavljao na najbolji mogući način - lep, zgodan, pevao četiri oktave jedini u Europi...Simbol tog lepog bezbrižnog i lepršavog jugoslovenstva koje je samo mit, ali su ljudi svejedno rado verovali u njega. Tako pop treba da izgleda. I rnr nam je bio predobar, i njuvejv, nema šta.

  4. Čuj udbin projekatleba i igara, pa šta su zvezda i paća onda lol

  5. Pa to za dzonija bukv isto uradilo par sto hiljada ljudi odavde, presli preko radi boljeg lajfa ne vidim tu nista spec

  6. A stulic mogo jedino srbin bude kakve veze sa hrvatima ima

  7. Čolić je homos, zato ne talasa ni na koju temu i ne postoji u javnosti, ne želi previše pažnje zbog koje bi moglo da se pročuje da je gej.

  8. pevao četiri oktave jedini u Europi

    аа па то је једна октава више од криса корнела

  9. cholić mož samo da se sagne kornelu davidu po pitanju pevačkih sposobnosti

  10. како сад чоло хомос а има децу

  11. pa znaš ko u krusejder kings brate kad ti naslednik homoseksualac al ga svejedno oženiš i gledaš da šansa za oplodnju bude što veća da se dinastija ne bi okončala

  12. ima ta prica da je colak gej (peder) nije to nista novo

    pajz ovo

    - Dosta kasno sam imao prvu devojku. Prva devojka mi je bila već kad sam bio zreo. Krajem tridesetih, prva devojka mi je bila Jasna iz Lokica - priznao je Čola.

  13. аха значи латентни геј па то није исто

  14. a i moj nepogrešivi gaydar se oglašava uvek kad ga vidim kako pleše na sceni

  15. вов који доказ имао је касно девојку

  16. hahah pa real u toj slavi gde ti svi picku i sise trljaju na facu da nemas devojku je ono....

  17. а штое јебо ону из абе то ћутимо а ћутимо тое довољно по мени

  18. ma jeste bio u grupnjaku sa ser i madonom

  19. Koju, plavu Agnetu ili onu brinetu

"Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora

Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su Metak i Vokabular na jednoj, i zabavnih Srbovanje i Kobaja Grande na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni “user-created content” (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!"

BiznisBlog | 26. decembar 2007.