Na današnji dan umro/la je...

  1. Vintage Huperov poster Alabina Ištar čuva se

  2. bio top onaj hit J ML ML AAA J ML ML AAA

  3. вов који доказ имао је касно девојку

    Brt pa dovoljno je da negde nešto piše kako bismo poverovali da je to baš Čola izjavio i da je baš bilo tako, šta tu sad ima nejasno. Realno možda ta gej publika nije tako mala pa mu menadžer pustio buvu, da se bolje prodaju ploče. Nemo da se mešaš u biznis.

  4. Ajde jebote, ako je iko u bivsoj Jugi jebo grupi devojke to je Cola. Nego zavidni pajseri izmislili da je derpe.

  5. Ma izjavio je gde nije, cak se i branio da su mu nalepili to da je homic jer svakom se nesto mora nalepiti a njemu nisu imali sta drugo posto je cist

  6. kad nemas sta onda je gej sig

  7. Nakon činjenica da su Džastin Biberi i Timbelejci strejtovci, a Kevin Spejsi nije, mislim da više nemamo pravo da se sa sigurnošću bavimo tom tematikom.

  8. evo rvati ga spinovali

    - U svakom javnom poslu čovek mora da trpi neki pritisak, da se suoči s pričama, tračevima, govorkanjima. Pitanje je samo šta će da te zadesi, šta će ljudi da ti prilepe, da izmisle. Budući da meni ništa nisu mogli da prišiju, nešto skandalozno, nešto strašno, izmislili su da sam homoseksualac! Vole ljudi skandale, priče kojima bi dodavali ukrasne detalje… A sve je počelo nekom pričom o silovanju, dok sam ja još bio na turneji po Sovjetskom Savezu. Kasnije se to proširilo, postojala je verzija da sam lečen u bolnici, a u svakom gradu su tvrdili da se to baš tamo desilo! Mene to ne iritira jer nisam tip koji se ljuti ili obraća pažnju na gluposti: krivo mi je zbog moje stare, zbog mojih prijatelja koji se sekiraju više nego ja. Kad si u ovakvom položaju, u očima javnosti, nemoguće je pobeći od nekih žigova, etiketa. Još sam pošteđen u odnosu na druge ljude - istakao je Čola za "Mojevrijeme.hr".

  9. Ovo iz teksta meni vuce da je neko silovo colaka a ovaj se posle lecio po rusijama

  10. udjem na sajt cara i vuzi

    pakao jebeni, idem da se okupam

  11. иди брате време је није зима да се купаш само једном недељно сад мораш свака три дана жега убија

  12. haha eo ga kikibas sad kad je djanimir popusio u svim kvalifikacijama moze se mirno na sait

  13. kupanje el to onaj fenomen kad sednes u kadu pa se polivas iz neke case preko glave

  14. evo ga donbas dobuju li rakete po glavi xe xe

  15. bombas kad si već tu šta misliš toyota yaris ili neki pežo kabrio

  16. домбаш додлује

  17. Da, dao je glas i Dartu Vejderu.

  18. Ma to nikad nisam voleo ni kao klinac, za mene je on Tulsa Dum