Prijava

Kako si znao da je moja poremecena? :)))))

Očigledno iz sopstvenog iskustva :)

Treba mnooooogo tolerancije, usklađivanja, prilagođavanja, popuštanja, a materijalna strana jeste bitna,al nije prevashodna za uspešnost neke veze. Jebi ga, govorim iz iskustva posle 15 godina braka, i prolaska kroz sve i svašta.

Jaoj, Petre...jaoooj, jaoooj, jaooooj...

http://www.youtube.com/watch?v=4wtZaJa0IgM

Jedna lepa pesma za ljude koji temu o privlačenju pretvoriše u temu o feminizmu. Moja omiljena.
Uživajte! Ovo je tema, kolko ja skontah, napravljena sa namerom da porazmislimo šta volimo kod osoba suprotnog pola, ne šta mrzimo.
:*

Ne mora biti bomba,dovoljno je da je simpatična.Duhovitost,umeće u krevetu naravno,samostalnost,spontanost.

Što se veze tiče, Bojane, oduševljava me citat na Natnatinom profilu.;)
Iako ne volim nikakve citate.;)

Uživajte! Ovo je tema, kolko ja skontah, napravljena sa namerom da porazmislimo šta volimo kod osoba suprotnog pola, ne šta mrzimo.
:*

Bravo :)

Pogodak.Ja sam feministkinja najveca.Nosim siroke kosulje,pljujem po muskarcima,nemam sise i lezbejka sam.Bas si profajler,svaka cast.

Jesi feministkinja, jer ne misliš da su žene na pare alave oštrokondje, zavisne od muškaraca i zavidne jer nemaju penis i što im Bog nije podario tu radost da se rode kao muškarci.

Btw, ako sam ja muška sponzoruša, recimo, oženio sam se da nasledim toliko i toliko para od nedojebane babe, šta to kaže o materijalizmu muškaraca?

Kaze da za ovo treba da se otvori posebna tema :)

Btw, ako sam ja muška sponzoruša, recimo, oženio sam se da nasledim toliko i toliko para od nedojebane babe, šta to kaže o materijalizmu muškaraca?

za koliko slučajeva si čuo da je neki muškarac uradio ovo???
Možda sam par puta video na filmu ovakvu scenu i jednom dva puta čuo priču rekla-kazala o ovom događaju.
A koliko si puta uživo video ovaj slučaj kod ženskog pola? gde je lepa devojka sa nekim debelim matorim likom koji je voza okolo u đipu!?

gde je lepa devojka sa nekim debelim matorim likom koji je voza okolo u đipu!?

Eno je, vara ga tu iza ćoška.

Dakle, suština teme je: šta vas privlači kod osoba suprotnog pola.
Svako skretanje sa teme od sada pa na dalje računa se u spam.

Ajde ženskinje, odgovorite iskreno: Koliko vas bi se udalo za nekog ko je vaš ' pravi' , a da jedva sastavlja kraj sa krajem?

Koliko vas bi se udalo za nekog ko je vaš ' pravi' , a da jedva sastavlja kraj sa krajem?

Ja bih, ako je ''moj pravi''.

nemaština obično povlači dosta drugih problema i svađa,a to polako grize svaku vezu.

Sad ću da ličim na nekog nadrkanog pijanog domara...Ali, bez obzira što je ovo Sanšajn otvorio...po čemu se ovo razlikuje od one druge glupe teme?

A u duhu teme: Jebala vas duhovitost, fejkeri!

Inače, šta me privlači...sposobnost da ume da pogazi onu žensku sujetu da se sve okreće oko nje i ženskog roda, onda sposobnost da i ona treba mene da zabavlja i da me napije, a ne samo ja nju.

Jebala vas duhovitost, fejkeri!

Jebeš ga, meni je to stvarno bitno.

Znam par stvarno fizički dobrih riba, koje nisu nimalo piglu, al bre brate operisana od humora (podrazumeva se za moj ukus)... nema šanse da bih sa takvom osobom mogao da budem u vezi.
Pošto kontam da ovo nije tema koga biste trsili.

ajmo zene priznajte da je ovo u pitanju
http://vukajlija.com/var/products/posters/201012/53531/zenska-podsvjest.jpg?1301801862
:)

sto se mene tice nemam neki odredjen tip, kao volim plavuse ne volim crnke ili volim sisate ne volim guzate.... to mi je nebitno, samo da cura nije neki teski grob u facu i da nije debela (ali bas debela, ne oni zenski tripovi o debljini). e da, volim krupne oci.
a sa te ne-fizicke strane glupost i neduhovitost ubijaju odma....

Znam par stvarno fiziči dobrih riba, koje nisu nimalo piglu, al bre brate operisana od humora

Pa da, po meni ne mora nužno da ona sama ima neke dobre fore i da je duhovita, al bar da ima smisla da razume humor kod drugih, a ne na neku ekstra foru da me gleda kao tele i da joj ništa nije jasno, a kad kažem neku foru iz kursadžija posle čega me bude sramota 20 minuta ona se upišava od smeha

Koliko vas bi se udalo za nekog ko je vaš ' pravi' , a da jedva sastavlja kraj sa krajem?

Ja sam se udala za takvog. :) I ne žalim se. Lepo mi je u ovakvom braku jer mi je pružio mnogo o čemu sam sanjala a što ne bih dobila da sam se udala za nekog koji je bogat. Volim ga baš zbog njegove iskrenosti i dobrote kojom zrači. Još malo pa ćemo stati na noge. On je moja duša, sreća i sve sve najlepše! Nije bitan novac koliko je bitno da se dvoje slažu i vole, ostalo će doći na svoje mesto kad tad.
A i većina žena su udate za takve muškarce, namoj se lažemo. Drugo su današnje devojke kojima su serije isprale mozak.

Bila bi fora da je ovo napis'o Vuk21. ;))

АЈДЕ, ВУЧИЦЕ, НЕМОЈ ДА ЛОЖИШ ОСТАЛЕ ДЕВОЈКЕ, ЈОШ ЋЕ ДА КРЕНУ ЗА СИРОТИЊУ. МИСЛИМ, ЈА БИХ ВОЛЕО АЛИ ЈБГ.