Prijava

Neos Marmars u Gečkoj je lijep za odmor.

Ipak, zlatila se planina.

ja sam ubeđen da 90% ljudi koji govore "ma meni je planina bolja sto puta od mora" nikad nisu bili ni na kakvoj planini

ili su bili na planini, a nisu bili na moru

Volim ja more, ali mi je planina milija. Ne volim da se suncam, sagorim sva, providan mi je ten inace, Smirnije je i na selu, i odmoris. Lijepo se spava i super.

More je provod, more su koke....ne bas u i mom slucaju

Da bre, ovamo od buke talasa ne može čovek noću normalno da zaspi. Još onaj miris mora. Fuj! #IJaIdemNaPlaninu

Hvala bogu, ne mozemo svi isti da budemo :)

još malo pa idem na more
sredozemno

Nema većeg smora od planine leti. Možda na jedan dan. Deset dana da odlepiš od dosade. Pa to je jedna ulica i tri kafića i livade da šetaš ko ovca.

Pre bih u vrnjačku banju otišao nego na planinu.

deset dana je previše, gde god da si

četiri dana optimalno, pa onda promeniš lokaciju

recimo, četiri dana tajland, pa četiri dana filipini

Tajland je dobar bio drug u decembru. Kaže kurve emotivne i zaljubljive prirode.

Ne znam, iskreno mi nisu jasni ljudi kojima je ako ništa onda leti planina zanimljivija od mora, da ne citat taticujem sad ovaj Ćilmov post, ali to je to.

Ja bi voleo i more i planinu, ali posle fikalne konsolidacije budžeta i rebalansa kreditnih opcija za letovanje mi ostaje samo da idem u kurac krasni.

Thilmo

Tajland je dobar bio drug u decembru. Kaže kurve emotivne i zaljubljive prirode.

aha xD

bio jedan lik iz kraja prošle godine, pa se smuvao s nekom tajlanskom spečenom tetkom i nije to prijavio nikome, pa ga ona posle šest meseci tagovala na četrdeset fotki na kojima se krljaju i grle

onda on skinuo tagove i obrisao nju iz prijatelja, a ona u znak odmazde okačila na profil četrdeset novih fotki, al s nekim drugim likom xD

Lutjena zivi na planini zato joj je tamo najljepse

Ahhahahaha bliza mi je planina pa mozda zato :) ali koliko ti brzo dosadi planina, dosadi i more.

PARALIJA+KEGLEVICH+ORTACI=LUDILO

A pa da lako crnogorki da priča o moru i blizini istog XD

Zavisi kako ides na more. Ako odes u prcanj i blejis na istoj plazi 10 dana i svih 10 dana jedes po jedan kukuruz i sladoled na toj istoj plazi a u smestaju te ceka ista gotova supa i cajna kobasica onda kapiram da dosadi i posle 3 dana. Ako krenes jahtom pa malo kotor, malo milocer malo trsteno pa jedan dan odes u neku zabit a jedan dan se na pucini jebete ko besni na koksu i dzeku onda ne smori posle 10 dana.

hahaa sta mu radi pseto