Prijava

Ja kad idem sa drugaricama uvijek je sve na vrat na nos. Nema onoga aj da odmorimo nego: neka hoce na plazu u 9, neka u 11, treca uopste nece na plazu pa onda dodje vrijeme rucka, jednoj se jede piletina drugoj se spremaju spagete, onda jedna (ja) splamti na suncu pa se ne moze slusati, onda se posvadjamo sta cemo da radimo do uvece, jedna opet hoce na plazu, druga hoce da igra karte, treca da cita knjigu, cetvrta je opet gladna. A kad dodje vece treba se spremiti za izlazak. Dje cemo? Jednoj je daleko stari grad, druga hoce u pivnicu, treca je dobila nece da izlazi, cetvrta se u procesu spremanja vec napila.
Zato kad odemo sjevernije, sve je smirnije nije nista nametnuto.
Volim ja more ali planinu vise. Sprdajte se hehe crnogorci gorstaci brdjani slobodno :)

I?

Onda jedna ide na plažu, druga ostane da čita knjigu, treća se karta sa četvrtom, dok četvrta i jede... ne vidim neki problem XD

A nije zanimljivo tako :D mogle smo onda same otici

A ne razumem sad, na planini svakako nemate šta mnogo da radite pa ste složnije kad odete na planinu ili?

Nikad nisam shvatao opcinjenost morem i ljetovanjem. Ide dotle da ljudi pricaju kako im je bilo u Sutomoru, jebeno predgradje Kalkute. Beton, vrelina, znoj i ona govna za mazanje sto stite od radijacije.

A šta ću, više volim da plivam (ovo se odnosi samo na more) nego da udišem svež planinski vazduh.

Lutjena, ta četvrta drugarica je li debela kolko?

Naravno de luks paket sa koksom i jahtama ne spada u merak za žgadiju.

Ne znam, zimus smo bile u Kolasinu, proslog ljeta na mom selu, opustenije je bilo :) idem preksjutra na more, nisam od 2013, dako se promijeni nesto :)

Ove godine idem na Zanzibar, Stontaun.

Koliko ja kapiram, ljudi kojima je planina bolja opcija za letnji odmor su valjda u gasu da se baš odmaraju. Znači mir i tišina im je potrebna pa zato i odlaze na planinu. Doduše to isto može i na moru.
Jebem li ga, ja i kad sam odlazio na more, odlazio sam zbog odmaranja i savršeno mi je pucao kurac za klubove, opijanje ili tome slično. Kako ko voli.

da, to za odmor je tacno.

ta drugarica sto je dobila pa nece da izadje, jel normalna? jel svesna kolko ima likova koji bi lizali to?

gdje je ona video kad lik tako liže na ulici pa mu prikažu krvavu facu

Lutjena jedna od retkih vukajlijašica koja više od 6 metara dana nije našla kurac na Vukajliji.com

Sto mi ne rece da ides na more 3 dana oka nisam skopio

armine okači onaj link što liže, znam da ga imaš bukmarkovan