Prijava

Budva po meni najjjjjjjjace mesto u Crnoj Gori

Будва говно :Д

Ulcinj, kad se trpaš među govnima sa nekom random šiptarkom koja ima zajebanog oca pa da mu se osveti...

Ua Budva, nabedjene Crnogorcine i jos nabedjeniji ovi nasi sabani, pivo u starom gradu 5 evra, plaze kurcina, jedino najt lajf valja.
Herceg Novi i taj potez ka Kotoru, pro srpski orijentisani, uglavnom normalni ljudi, nije toliko skupo, dobar nocni zivot, dobre plaze ,lepa mesta itd...

Bio sam nekoliko puta u Budvi, koja je vrh za islaske i nocni zivot, podosta je skupo. Bio sam takodje dosta puta u Čanju, plaže su među najčistijima, mirno mesto i veoma lepo.

gotovo svake godine idem u herceg novi, ortak ima kuću, pa ako se ima para, za par nedelja ću sa curom tamo lolol

Meni su te stepenice baš pregotivne.

budva govno,sutomore pijaca,herceg novi i igalo korzo,ali more lepo svakako.kad sam bila mala letovala s mojima u baošićima stalno...

Sutomore. Najbrže i najjeftinije do njega okle sam ja vozom, jebo korzo, jebo dej i najt lajfove, ja na more idem da solim guzicu.

preko dana petrovac. mali, lijep, i cist grad, sa lijepom plazom. uvece budva, eventualno kotor.

Nisam bio nikad na moru i ne znam kad ću opet ići.

Гренобл! Јест да није на мору, али је до јаја!

Reme, čuo sam za tvoju aferu sa trećim golmanom Grenobla, dechxkko!

Помешао си ме са Џанкетом децхко. Шта мислиш како Џанкара добија дојаве?!

Seva se u dvojku? lolo

На море само у Српски Дубровник!

Гренобл! Јест да није на мору, али је до јаја!

Kad ga preseliše u Crnu Goru?

Kad ga preseliše u Crnu Goru?

Pa ne piše da je tema o Crnoj Gori..

Kazuju da je Grčka sad pojeftinila i za Rvatsku sam čuo da ima neko jebeno mesto dje se čitav dana rokači, jes da ću teško tamo otići..
Bio sam u Budvi prošle godine, zgotivio se na nekom plastičnom splavu a noćni život im je onaj red lokala do 1 a od 1 se ide u brdo ima neka prejebana diskoteka "Top Hill" samo skupa u tri lepe.. Kad neko jeben gostuje ulaz je 10-15 eura o piću da ne pričam..

Да али нема гостовања свако вече, буде свега неколико гостовања за цело лето.
Тако је бар било 2009 кад сам ја радио тамо. Иначе није само улаз у питању, до горе има да се пешачи више од пола сата па је препоручљиво узети такси који вас неће изаћи испод 3,4 евра у једном правцу. Уобичајена пића нису толико скупља него у дискотекама на шеталишту али зато Шампањци и ови квалитетнији Вискији јесу.
Чуо сам се са неким пријатељима оданде, дискотека за сад не ради а сва је прилика да неће ни почети још неко време.

Ček ovo tema o Crnoj Gori? Ih ja mislio da se ovde radi o moru inače. :/