Језичке недоумице

  1. Ne, četres leta slušanja gluposti... Ma nema veze, nisam to mislio.

    klikni na link na profilu mome...

    Nema ništa...

  2. ma mi se 'vamo nešto zajebavamo s brusom, valdemare, pa zato. :)

    Nema ništa...

    ima, kako nema:

    To još uvek niko nije definisao! Imaš nekoliko opcija sada:

    Budi prvi koji je definisao 'recnik-autori-chugaly-weebly-com'!
    Potraži među ostalim definicijama ovaj izraz
    Potraži na Googlu pojavljivanje ovog izraza

  3. evo ti na PVT...

  4. Mora da je nešt interno.

  5. sad radi kako treba...

  6. E paz ovo ..
    Svadjao sam se danas sa nekim drugovima oko toga da li se piše
    Oni nebi prošli ili
    Oni ne bi prošli ?

  7. Они не биХ прошли. Страшно, ни за аорист нисте чули... Ајде стари народ, али ви сте ово морали да учите у школи.

  8. Али обожавам кад неко ко исправља неког доживи ауто зајеб, па то је хаос.

    Ја бих, ти би, он/она/оно би, ми бисмо, ви бисте, они би.

    Дакле није "они не бих" или "они неби", већ ОНИ НЕ БИ!

    И да, није аорист, него потенцијал, ако ме сећање имало служи.

    ЕДИТ: Је л' ође нико не тролује?

  9. Zahvaljujem, morao sam da pitam, poklao sam se sa drugovima danas oko ovoga ..

  10. И да, није аорист, него потенцијал, ако ме сећање имало служи.

    Е па не служи те, да ти ја кажем. Неко се ослања на меморију, а неко провери лепо.

  11. ЕДИТ: Је л' ође нико не тролује?

    Јаооо сетио сам се овај Кобе студира српски језик, а овде као не зна како се пише.

    Сад сам проверио, у праву си. Ја сам гледао за аорист, зато што сам мислио да је аорист, а за потенцијал нисам ни гледао.

  12. Аорист би нпр био
    Они бијаху(бјеху) пошли :)

  13. Nije ovo tema za nedoumice iz petog osnovne. Zimense, d dzouk iz on ju - em se Stiven salio, em ne znas da je potencijal slozen glagolski oblik.

  14. СМарко pre 4 minuta

    Аорист би нпр био
    Они бијаху(бјеху) пошли :)

    Јао да! И ја свашта лупам.

  15. Је л' сам ја Зименс? Ја написах да је потенцијал у питању, а ође се више не препознају тролови од будала, не видим грешку у томе.

    ЕДИТ: Мени не изгледа као да се Стивен шалио...

  16. Добро, Ц60, што сте сви тако накриво насађени па морате некоме да кажете да је будала због глупости... Човјек није ни погледао...

  17. Па није се шалио, погријешио је човјек, лупио је, само што није пичка да брише постове кад се зајебе.

  18. Нисам ништа лоше мислила, но Јерицхо рече да се Стивен "шалио", па ми све овде нејасно. Кој ми курац да зађем на тему уопште.

  19. ЕДИТ: Мени не изгледа као да се Стивен шалио...

    Ма овај Јерицхо стално нешто трипује, мисли да је најјпаметнији.

    Признао сам да сам погрешио, свакоме се може десити, боже мој.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.