Језичке недоумице

  1. Ljakse, to ćeš moći da pročitaš u monografiji koju ćemo objaviti i prodavati po pristupačnoj cijeni. :)

  2. Ta monografija ne može proći bez moje (Džimijeve, Jerichove, En_Dotterove...) cenzure! Samo sanjajte...

  3. Lullaby, a поклон примерци?

  4. Hipnos, niš' se ne sekiraj, biće. :)

  5. Мислиш, Каизеново "биће"? :)

  6. A kako i ne bi, kad sam ih baš to pitao tačka

    Carska interpunkcija!

    Ljakse, to ćeš moći da pročitaš u monografiji koju ćemo objaviti i prodavati po pristupačnoj cijeni.

    Rapidshare linkovi za BESPLATAN download ove jos neobjavljene monografije, saljem na pvt.

  7. "Сутрадан" или "сутра дан"?

  8. prosto be Peki, pl sutra... :)))

  9. Да ли реченица у овој дефиницији овако постављена може да буде без упитника на крају?
    http://vukajlija.com/mrtva-trka/385957
    Мишљења сам да не може никако и никада. Шта контате?

  10. Да ли је могуће рационалност поспешити? Суперлатив НАЈРАЦИОНАЛНИЈЕ ми баш и не штима. Чула малопре на Дневнику, па ме занима.

  11. Sto ne bi bilo moguce? :O

  12. Па, оно. Рационалан можеш бити или не бити. Као и бити мртав, или трудна. He's as dead as he can be. He can't be deadER than dead.

  13. Pa evo npr, Faca, ti i ja dobijemo po 100 evra. Faca da bi sebe castio za diplomiranje, ode u Holandiju i naduva se kao konj (racionalno), ti popravis zadnji blatobran sto si onomad ulubila dok si se parkirala (racionalnije), a ja ulozim tih 100 evra na Dzankijevu dojavu i izgubim sve (najneracionalnije).

  14. Ја и даље мислим да нема смисла рационалност градирати.

  15. To zavist govori iz tebe, krivo ti sto nisi otisla u Holandiju ko Faca.

  16. Нека се јави неко ко дели моје мишљење! :Р

  17. Ja mislim da gramatički može da se gradira, ali to je sve diskutabilno, jer racionalnost ne može baš tačno da se meri. Kako serem :D

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.