Sranje na Kosovu i Metohiji

  1. Јебо их Хитлер мртви

  2. Neće biti rata, biće ekscesa i poniženja koja se nastavljaju u nedogled.

  3. Sa'će Rusi da skoče za nas ololololo.

  4. Ja uopšte ne krivim vlast.
    Ona je tu zbog nas, i našom voljom je došla na to mesto.Jednostavno ljudi su se snašli i obogatili na račun ljudi koji su ih izglasali.
    Ja krivim ljude koji su im poverovali i koji su mislili da će Evropa stvarno doći lako i da će stvarno misliti na nas, i Evropa a i Vlast.
    E sad pošto smo glasali za njih red bi bilo da ih prepustimo da odrade svoj posao, a ne da ovde pričamo izdajnik Boris ili ovaj ili onaj.
    Pa nije Boris tek tako odradio sav posao.
    Svi smo mu pomogli.
    Svi smo hteli velike plate, jaku i stabilnu Srbiju, jak dinar i šta sve ne.
    Svi smo se primili na priču o Evropi.
    Ali smo svi zajedno popušili.
    Sada će novi izbori, pa ćemo vrlo brzo opet glasati za njih i nastaviti da nezadrživo napredujemo kako smo i do sad.

  5. Narod koji nije u stanju naći par ljudi da vode državu pošteno ni ne zaslužuje da postoji.
    Opustimo se i sačekajmo da nas raščerupa ko kako stigne.
    Meni bi za početak bilo pametno da se na sledećem popisu izjasnim kao vojvođanka, pardon Vojvođanka jer će to biti jako bitno za koju godinu, videću.

  6. Ovo sto se trenutno desava na Kosovu ce da se za par nedelja da se zaboravi. Oni pozivi za vojne vezbe i kurce su mazanje ociju. Polako nase vlasti pripremaju priznanje Kosova, ali ce ga priznati tek kad prodju izbori, ako opet dodju do vlasti, a i da izgube opet ce napraviti neku koaliciju ili ce namestiti rezultate. Bice isto kao 2004. Dole ce da rade sta hoce, a nasi nece ni prstom mrdnuti. A i bolje, sto bezveze svi da izginemo. Jebali bi nam majku.

  7. Pre par dana postovao sam da ''nece biti rata''... e sad, nakon ovog sranja danas, moze se reci da je poceo rat, ali izmedju KFOR-a i Kosovaca, a ne NATO-a i Srbije. Kad jedni pucaju na druge, a ovi ih gadjaju kamenjem i isto pucaju, sta je to drugo nego rat?

  8. Инцидент. Рат је када се две или више држава налазе у оружаном сукобу.

  9. Treba da pozovemo ruse i da pobijemo šiptare a zauzvrat će mo im pomoći za čočene. Šta mislite?

  10. Ако ти кажем искрено бановаће ме.

  11. Ако ти кажем искрено бановаће ме.

    САМО ИСКРЕНО!!!
    У суботу би било лепо да се оде до Маракане, на хуманитарни коцнерт. 300 кинти плаћају сви, заједно са учесницима и организаторима. После то иде на космет..

  12. САМО ИСКРЕНО!!!

    Ајд да овако срочим, гура коцку у круг лололо

  13. Ja mislim da treba neko da se preruši u predatora i da ih sve pobije.

  14. Или да им пошаљемо Перу Којота!

  15. izmedju KFOR-a i Kosovaca

    Mene me interesuje da mi neko objasni šta su to Kosovci...

  16. Или да им пошаљемо Перу Којота!

    I tasmanijskog, da ne znaju šta ih je snašlo.
    A ne bi bilo loše da ih ovaj sredi :)))
    http://www.animazing.com/cart/images/6012.gif

  17. Gujo Kosovci su ljudi koji nisu Albanci a nisu ni Srbi nego neki tamo levitirajući, bože kako ne kontaš?
    Interesantno je da su događaji na Kosovu propraćeni u Srbiji kao i sudar vozova u Burundiji ali zato 11. septembar gledam toliko često na ovim kanalima da znam ime svakog poginulog vatrogasca plus kompletnu njegovu familiju.

    vučice ne spemuj matere ti.

  18. Auroro, biće ono što mora biti, to svi znamo, meni samo nije jasna ovolika radost po Vukajliji zbog ovih događaja. Mislim da 80% ljudi sa ovog foruma kad vidi takve vesti pomisli "do jaja, sad ćemo da trolujemo srbske patrijote na forumu". Neću ni ja plakati za Kosovom, ali neke stvari ipak ne razumem...

  19. Mislim da 80% ljudi sa ovog foruma kad vidi takve vesti pomisli "do jaja, sad ćemo da trolujemo srbske patrijote na forumu".

    I tako je nastala definicija Šupčina...
    Znam, kontam te.

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.