Sranje na Kosovu i Metohiji

  1. Interesantno je da su događaji na Kosovu propraćeni u Srbiji kao i sudar vozova u Burundiji

    Ja sam na RTL-ovom teletekstu pročitao vest da je 4 teže povređeno,od toga jedan u komi nakon pucnjave,prebacio na RTS1 (očekujem vanredni program) ono neki Hirohito poklonio nešto Jagodini.Doduše na onoj traci je pisalo da se dogodio incident da je nekoliko ljudi povređeno i da su koristili GUMENE metkove i šok bombe.Tek u vestima u 5 su rekli da je bila bojeva municija,tj skoro 2 sata nakon RTL-a.

  2. Gujo Kosovci su ljudi koji nisu Albanci a nisu ni Srbi nego neki tamo levitirajući, bože kako ne kontaš?

    e mos malo pojasniti ovo

    msm imam dole doste rodbine mi ih iz sale nazivamo Kosovari ali nikako to da skontam da nisu srbi???

  3. Ja sam na RTL-ovom teletekstu pročitao vest da je 4 teže povređeno,od toga jedan u komi nakon pucnjave,prebacio na RTS1 (očekujem vanredni program) ono neki Hirohito poklonio nešto Jagodini.Doduše na onoj traci je pisalo da se dogodio incident da je nekoliko ljudi povređeno i da su koristili GUMENE metkove i šok bombe.Tek u vestima u 5 su rekli da je bila bojeva municija,tj skoro 2 sata nakon RTL-a.

    Ovo da se desilo u Hrvatskoj ništa drugo se ne bi davalo na svim hrtovima, e to je dno ove države a ne to što smo ga mi popušili za Kosovo.

    e mos malo pojasniti ovo

    msm imam dole doste rodbine mi ih iz sale nazivamo Kosovari ali nikako to da skontam da nisu srbi???

    Zar ti trebam objašnjavati? Kad Srbina boli kurac za Srbina on ga ne zove Srbinom nego mu lupa neku regionalnu oznaku više nije Srbin iz Kosovske Mitrovice nego Kosovar, Kosovac itd.

  4. A šta bi vi uradili da ste vlast?

  5. Imam ja to kamikazo na bilbordu ispred kuće, ne brini.
    Nikad veći bilbord nisam videla u životu.

  6. Zar ti trebam objašnjavati? Kad Srbina boli kurac za Srbina on ga ne zove Srbinom nego mu lupa neku regionalnu oznaku više nije Srbin iz Kosovske Mitrovice nego Kosovar, Kosovac itd.

    iskreno ceo post ti je bzvz

  7. iskreno ceo post ti je bzvz

    Iskreno, post je istina

  8. A šta bi vi uradili da ste vlast?

    Priznao bi Kosovo i prestao da lažem narod, trgovina sever za ostatak isto dolazi u obzir.
    I ovako od onoga što je bilo pre 2,3 meseca niko više ne priča o Kosovu,nego samo o severu Kosova samo čekam kad će sever Kosova krenuti da pišu Sever.Možda je to i ranije bilo,ali ja kao neko ko redovno gleda vesti i tako to sam uvek čuo Kosovo i Metohija je sastavni deo Srbije ili Srbi sa Kosova i Metohije, u zadnje vreme mnogo više vode ide u vrč sa Srbi sa severa Kosova...

  9. Ja ne znam da li ste vi obavešteni ili tek tako pričate? Niko neće dati podelu Kosova, ljudi trube danima a mi ovde po forumima licitiramo između podele ili čega?
    Kakvo priznanje, čoveče, ne sme to država raditi sebi. Ne sme zbog drugih stvari. Pa kurčeva BiH ne priznaje Kosovo zbog Republike Srpske a kamoli neka ozbiljnija država.
    pajko šta je bez veze? Ako ne kontaš, ne piši, mojne se prosipaš.

  10. Ne znam Auroro,meni to deluje malo na ono kao najave poskupljenje struje za 30 posto,narod se buni i kuka,onda podignu cenu za 20 i svi kao srećni,ćuti,dobro je,a nema razloga da poskupi ni tih 20...Još će Tadić i Tači (ili neko drugi na njihovim pozicijama) dobiti Nobela za mir,a mi biti hepi

  11. Normalno. Zato što smo ćomanka.

  12. A šta bi vi uradili da ste vlast?

    Не бих дошао у ситуацију да себи постављам то питање кад је срање већ почело да се дешава.
    А нарочито бих гледао да не испаднем толики имбецил па да дођем у ситуацију да ми на становништво пуцају савезници и партнери.
    Не ради се уопште о томе шта би неко други урадио САДА. Наравно да сада можеш само да седиш и да гледаш.

  13. Pošto kizo tvoje pitanje verovatno ide u pravcu Pa pali tenk i idi- ne vidim svrhu odgovora sem da se složim sa GM. I još je gore što će sad da lupaju demagogiju Mi smo to nasledili, kriv je Milošević bla bla... Pa kriv je i za ekonomiju pa interesantno, oko tog se ne libe bakćati.
    Ja bih lično, kad već pitaš, prekinula sve dogovore i sranja sa EU oko Kosova. I čekala. Ne znam šta to mi imamo izgubiti sem Sandžaka i Vojvodine. Doduše tu su kolosalni pregovori oko ulaska u EU, ali pošto nisam pristalica EU boleo bi me dži.
    Sad nam reci šta bi ti?

  14. Ništa. Ruke su sada vezane.

    Pošto kizo tvoje pitanje verovatno ide u pravcu Pa pali tenk i idi

    Ne, uopšte ne.

  15. Ja ću malko u oftopik, jer ionako, kao što se svi ovde slažemo - u vezi Kosova sad ne možemo ništa. Ali treba da menjamo pristup stvarima za ubuduće. Nismo mi nikakav faktor, to je tačno, ali i najjadnija zemlja ima sa čim da pregovara i šta da traži. Mi EU, MMF i ostale međunarodne organizacije ne doživljavamo kao partnere, nego kao debilna deca svoje roditelje. Šta ti kažu, to uradiš. Naravno da ne treba da ratujemo sa NATO-m i da ćemo morati da popustimo i pojedemo govno sto puta, ali ovo što mi danas radimo je cirkus. Ja nemam ništa protiv saradnje sa EU. Ali kod nas se u javnosti EU diže na nivo božanstva. To je sada dogma. Gore je u javnosti postaviti pitanje oko pristupanja EU, nego u srednjevekovnoj Evropi dovoditi u pitanje crkvu. Svi lepo znaju da kažu "Rusija nije nama nikakav prijatelj, svaka zemlja gleda svoje interese". Pa jel EU ne gleda svoje interese? Jel MMF ne gleda svoje interese? Pa naša vlast celokupnu ekonomiju ove zemlje uređuje po savetima MMF-a. A MMF nije ni savetodavno telo, ni humanitarna organizacija, nego banka. Banka koja nama pozajmljuje pare. Sa kamatom, naravno. I nije u njima problem. Nego u nama. Takav stav ne treba zauzimati, ne zbog Kosova, jer je to sada gotovo. Tvrđi stav nam treba zbog budućih interesa. Političkih i ekonomskih. Najveći strah danas u Srbiji je "da nas neko ne vrati u mračne devesete". Pa ova vlast nas tamo vraća! Spoljni dug Srbije 2000.godine je iznosio 6 milijardi dolara, a sada je 36 milijardi! A sve te pare su otišle na plate i penzije. Ništa u privredu. Od čega ćemo da vratimo te pare? I šta će biti kad ne budemo mogli da ih vratimo? Samo mi neka maštamo o plavoj zastavi sa zvezdicama, a ovo što je pogodilo Grke je pičkin dim u poređenju sa onim što nas čeka. Nek ne misli neko da propagiram bilo koju političku ideju. Ja sam protestovao protiv Miloševića (i Šešelja) dok su mnogi ljudi sa ovog sajta pišali u gaće. I ne kajem se. Samo kažem kako mi deluje naša situacija...

  16. Što bi rek'o Dositej Obradović:

    O, Serbie, među vozdozrelim šljivama, avaj!

  17. Situacija je analogna onome u pokeru kad igrač počne da gubi konstantno.
    Ili ćeš uložizi sve odmah i ići na sreću, ili ćeš polako gubiti deo po deo čekajući dobre karte.Sa druge strane, imamo jednu seosku budalu, koga neki zajebani likovi huškaju na nas, da ulaže puno i blefira.Inače i oni igraju i svako od njih zna karte koje ima ovaj drugi.
    Ja kad sam u takvoj situacij cepam sve odjednom, gubim naravno.
    Ako se zagovna, zagovnaće se u martu sledeće godine, i to prvo tako što će aljbanci krenuti da divljaju, uz prećutnu podršku pravih okupatora. Kasnije nam se Đura možda i izvini što nas je tukao.

  18. Jeste li primetili da mediji više ne bombarduju javnost Kosovom i Metohijom već samo severnim delom? Suptilno priznavanje nezavisnosti, priznaju napokon da je sve izgubljeno.
    Edit:
    Neko već primetio isto...

  19. Биће рата ладно, јеботе...

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.