Sranje na Kosovu i Metohiji

  1. u knjizi o milutinu milutin kaze sinu kad ga otpraca u vojsku da nikad ne nisani nego nasumice da puca jer se samo tako moze nadati da ni onaj s druge strane nece nisaniti u njega

  2. misli se na pucanje s namerom da ubijes maestro
    kasnije se taj procenat povecao drasticno uvodjenjem refleksnog pucanja u metu koja lici na coveka, ali i dalje bez te obuke max 15 posto ljudi puca na nekoga a ubiti nekoga nenaoruzanog vrlo mali procenat necu sad da navodim jer sam pozaboravljao

  3. pa kakve veze ima ko je siptar ili nije, to ti je samo usadjena mrznja od instinkta koji postoji stotinama hiljada godina koji ti govori da ne ubijas nekoga ko je bespomocan
    moj pradeda je bio u avnoju i ubio je po naredjenju nekog klinca zarobljenog ,ne znam da li je ustasa ili musliman ili oba i nikad nije spavao vise mirno

  4. ma ona niska kisela glavica multichipmunkED kako se vec zove je istraumiran ovako u miru gde njega u rat da posaljes

  5. ako danas ulozis milion evra u obuku odredjenog broja ljudi da ubijaju ulozices posle rata jos toliko za lecenje tih ljudi

  6. Ма да брате. Зашто бих ја ишао, кад ће им сигурно бити кориснији клошар из блока ака висока некисела главица, да прави шегу и диже морал ратним друговима који знају да држе пушку. Само им јави на којој клупи блејиш да те лакше регрутују.

  7. Kad bih birao sa kim bi s ovog foruma zalegao u rov da moram izabrao bih glavnog, skocimisa i rokija. Verovatno ima jos al ovo je na prvu loptu, uglavnom bi to bili nebeogradjani mada ima i u unutrasnjosti papetova masterova xd

  8. Zašto papet mastera poistovećuješ sa invalidom ne razumem

  9. Ovo što kaže Eru je tačno, ali izvan konteksta. Mali broj puca da ubije, nešto veći broj uopšte puca u generalnom pravcu neprijatelja, što je OK obzirom da retko kad i vidiš protivnika. Niko ne ide i zerg rush ko Nemci u filmovima.
    S druge strane velika većina žrtava je i dalje od artiljerije (tipa 2/3).

  10. Na skali od ne bih nikad pozvao u rov do zalegao bih zbog njega na bombu gde je tu arming s obzirom na to da ga znaš

  11. haahahh sad sam zamislio papeta i mene sa ps-om u rovu nekom kukamo jbmti usla mi zemlja u cipele jebote!!!! ima li nesto drugo kaki kurac mesni narezak sta je ovo
    o evenetualnim okrsajima da ne pricam xd

  12. joj lebe mekani kad su bile poplave one i bg na kraju frka i isao s drugarima da pravimo nasipe jebene ahhaha pa kad su doneli da jedemo mesne nareske u pola leba to je jedan zalogaj bio pa bacanje jebeno zao mi bilo al jbg ne secam se sta bi

  13. U knjizi o dragutinu dragutin kaze svom sinu pilotu “sine nikad ne gadjaj ljude bombama gadjaj neke random sume i brda”

  14. Eto ti odgovora na prvo pitanje coa, a sto se drugog tice zalegao bih na bombu zbog njih sutra kad bi se zadesilo volim ih ko sinove. Malo glupane al ipak sinove

  15. u knjizi o milutinu milutin kaze sinu kad ga otpraca u vojsku da nikad ne nisani nego nasumice da puca jer se samo tako moze nadati da ni onaj s druge strane nece nisaniti u njega

    https://i.imgur.com/Wyi71T3.png

  16. Maestro, ubo si dobru foru prošle nedelje, ne mere se silovat jbg
    Igraš li War Thunder?

  17. Ne. Koju tacno foru sam ubo?

  18. Pa ti i kad izvalis dobru foru nisi siguran da je dobra hahaha jadno brt

  19. Da, fore su mi sranje i svestan sam toga. Sta je tu jadno?

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.