Sranje na Kosovu i Metohiji

  1. Задругари, Митровић Жељко, и Бојан Србска част. Па овакву армаду ни НАТО пакт нема у својим редовима.

  2. Bojan Srbska Čast ne bi mogao neku najobičniju diverzijicu da izvede, tipa da sabotira neku mini farmu albanske kokoši

  3. ахахахахахаххахахахаххахахах аааа који курац

  4. Не знамо шта може док не проба, тури га у ватру.

  5. Klasicna srpska “fasovali kurcinu i pisaju nam u facu al smo okrenuli na sprdnju daj dva piva ovamo” spika

    Al kad vidim one zavoje brateee

  6. А како то мисле ови наши доле да формирају ЗСО следећег месеца и шта то значи.

  7. Znaci da ce opstine u kojima zive pretezno srbi da dobiju autonomiju u drzavi kosovo

  8. Ал' најтеже ми пада кад видим ове балије како ликују на јутјубу са реченицама типа "шта је било четаљи, лахко је било против жена и дјеце ратоват". А знам од маторог десетине ситуација кад се мјењају јединице на линији па дођу балије и муџахедини (мсм да су живиничке осе у овом случају о ком причам) па почну да завијају и јебу дјецу четничку, а ови наши им баце коју кашикару одозго, па се онда балије одоздо деру дај ба немојте нас дират нећемо ни ми вас. Какви су то педери све им јебем.

  9. ma ajde visina ti je 114 cm ti ces da ratujes

  10. Живиничке осе су били аматерска јединица, са коца и конопца скупљена, шта су очекивали од њих? џД

  11. Можда си и у праву Никола. Кад мало боље размислим... па јбт ако заратимо има да поскупи вутра најстрашније, а то је директан атак на потрошачку корпу сваког клошара.
    едит: ма причао ми је матори да су они били идиоти јебени, нмг ја да кажем да ли су добро ратовали или не, али колико сам скапирао то су оне најгоре балијетине сељачке, а такви су непредвидиви

  12. Evo voz sa stotinu tenkova krenu ka kosovu

  13. u krajini imam pola porodice, tamo su im presekli komunikacione linije pitaj boga ko i onda je u sustini svako selo ostalo odseceno i ljudi su poceli da panice i povlace se

  14. Kisele niske glavice ne mažu da ratuju

  15. Ako u rat odu samo ljudi preko odredjene visine znači li to da će nakon rata prosečna visina muškarca u srbiji opasti za par centimetara?

  16. od neuvezbanih ljudi moze samo mali procenat da zaista ubije nekoga i to su ljudi koji nemaju empatiju, u 1. sv ratu je samo 15 posto ljudi zapravo pucalo u neprijatelja. Ovih 85 posto moze da bude uvezbano ali ce imati traume dozivotne

  17. i sad neki degenko ovde dodje i kurci se po forumu da li bi ratovao ili ne a ne moze kera bolesnog da dokrajci

  18. 1. sv ratu je samo 15 posto ljudi zapravo pucalo u neprijatelja.

    Nadam se da se ovde misli na “gledanje neprijatelja u oci i pucanje” u suprotnom ovo je nesto najgluplje sto sam ikad procitao

  19. a ne moze kera bolesnog da dokrajci

    Siguran sam da bi mnogi ljudi izmedju pucanja u random kera ili pucanja u random siptara izabrali ovo drugo

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.