Prijava

A Srnić dečko nije bio na tekmi šteta

на овакав бате се и у белорусији мора кидисати, ништа спец нису остр

оно рекао бих да су баш ту по квалитету с нама и да им се може отети 3 бода тамо уз мало среће (у одбрани свакако, напад ће уваљати један некако)

ај промаши са метар лол

Dogodine u Kninu

Ričmond slabo trpa treba ga pustiti malo po Čačku da trpa tamo neki dan

ево 1:1 већ ово може сад и из двојке у кеца да оде хахах будале па не знају они да ми имамо терзића за то

Prolazi lik kolima kroy ulicu i 5-6 auta parkiranih zakači jebenti

Ovog Kolašinca tačno drže vezanog lancima na klupi, pa čovek podivlja kad ga konačno puste

Srnic nije bio-bacio asistenciju na tacnu

Haha šta tek da je bio

Da je bio dao bi i onu 130 postotnu sansu i resio bi tekmu

Jbg dve precke su imali realno je 1:1, da smo pobijedili nezasluzeno bi bilo. Oni igrali ko mi kvalifikacije jako pozadi na centru presing otimanje lopte pa polukontra. Mi nedoreceni, zamisli kad je bilo zavrsnog pasa al prijem ka ta stro fa

лепо би било да се рикардињу да више времена. оно што је одиграо у ових неколико минута је било добро стварно, цимао се за лопту, дао пар добрих пасова, види се да момак има преглед и да уме сиг (сиг)

а баш нам треба такав јер канга буразер има ове црне рупе добардобардобар и онда реши да у 15 минута све усере што може

води арсенал јао јао па јебаће им терза мајку са неким прелазом 1-2 и 7+ у тренуцима кад се одлучује за пролаз, аматери јебени

терза плоди остр

а јбг буквално је ушао 15 секунди пре тога и јбг шта да очекујеш, више је онде кривица цб-ова колики су простор оставили на 7 метара од гола

Ne moze biti vise njihova krivica, moze samo podjednaka. A i to sto je usao 15 sekundi ranije nije olaksavajuca nego otetavajuca okolnost, sta kao prvih 5min posle izmene imas igraca manje?

Trči Milijaš u kontru i sudija ga prestiže