Prijava

аахахахаххахахахах јест ми драго због бода асу изгинули Ј Е Б Е М О са игром!

Riknuli na kraju, ali svaka čast za utakmicu. Ma za celu sezonu jebenu, u 4 utakmice u Ligi Evrope i 15 u prvenstvu primili ukupno 5 golova

Каква смо АЦ МИЛАН 2006 одбрана

Do 60 i igraju majku ti jebem pa teraj kondicione 3 meseca svaki dan koji pretekne igra

ole ole ole crvena zvezda hej bravo junaci

nisu nasedali na driblinge koje su ovi forsirali.doduse,ovi su naivno hteli da ih prolaze,gotovo uvek na istu foru.zeleni su jos.u svakom slucaju je dobra odbrana.stojkovic odlicno odigrao.

па де одбрана која примила 5 гола да наседне на неке тамо Арсине убер таленте ха ха

Pre dve godine izgubili obe od kairata iz kazahstana u prvom kolu kvalifikacija sad remi koizpičke u londonu sa arsenalom

Šta se ovo dogadja sa Arsenalom?
Zvezda da im uzme bod velika sramota,naravno sve pohvale mogli su i tri boda da padnu.

I le taleka mi dođe da nađem negde u gradu i da se izvinim za svo pljuvanje i psovanje mile mame prošle sezone zbog one odbrane kad su prošli stojkovića

26 текми дали гол 13 победа заредом и онда им дође у госте ЗВЕЗДА!

ДА ВОЛКОТ И ЕКИПА ПРОЂУ ПОРЕД БРАТА ГОБЕЉЕ?
https://tmssl.akamaized.net//images/portrait/originals/196961-1497001172.jpg
ПА ДЕ ЋЕТЕ РОЂАЦИ У НЕКОШЕНО!

Е СЛЕДЕЋУ КАД БУДЕМО ДОБИЛИ АРСЕНАЛ СТАВИМО ГОБЕЉУ НА ГОЛ ДА ГА КРСТИМО И НА ТОЈ ПОЗИЦИЈИ ПА МОЖДА И УВАЉАЈУ КОЈИ ХА ХА

Vučiću pederu šta da ti kažem, najbolje da se voziš autobusom.

Jesu li ti povredjena osecanja vucicupederu? Meni budu kad me nazivaju cergom samo kazem

pesic u boljoj formi od bokacea.sve nesto mislim da ce bokace igrati pa sve i da ne daje vise golove.

Ricmond je propustio zivotnu sansu-da utrpa dva komada arsenalu i fazon jos jedan kelnu u zadnjem kolu i da se proda ko gospodin za 10 miliona. Ovako moze 7 da namikari ako nadju vezu neku tipa mihajlovic da ga kupi. A igrace do januara sigurno onda odose on i kanga a vrv i donald(ako nadju kupca za njega a trebalo bi). Posle se vraca jovicic u vezu a pesic ide u spic na svoju poziciju umesto boacija. Umesto kange onaj budesku ili tako neki nadam se samo ne crnac jer ne moze crnac da razigrava ekipu to je nepisano pravilo

Ovo ce da urade ako su pametni naravno