FK Crvena Zvezda

  1. аххаха ДА ПОНУДИЛИ СУ СПОНЗОРСТВО

  2. E ciganijo, kao onomad onaj barajk “drzavo, reaguj na iseljavanje srba sa kosova”, BLAMAGE, umro bih od stida

  3. дај да нађу неку руду испод армијског пашњака па да вас затворе и угасе то би највише волео

  4. pa u taj smrdeli usrani bEograd jedina ruda koju mogu da nađu je

    G O V N I T
    O
    V
    N
    I
    T

  5. Au koja kolicina drugosrbijanstva, pa ovo ni ja ne mogu da gledam, kako li je tek cari

  6. Rispektara za nase sto odbili silne meleone od rio tinta i rokfelera

  7. 15mil od riotinta 5mil gasprom kesira

    Odrekli smo se 10 meleona asmo sacuvali

    O B R A Z
    B
    R
    A
    Z

  8. E caro na sta si spao, nekad si izričito odbijao sve ponude zapada a sad kao “nek nas guze ali da manje boli”

  9. 15% kineski udeo u rio tintu ne znam sta se pravimo ludi

  10. opa ciganje doveli ste onog Elšnika što pogodio stativu protiv nas

    pravi se ozbiljan tim za 30. mesto u ligi prvaka

  11. Uvek mi se činilo da je bombasev hejt prema zvezdi blago preteran ako ne i patološki. Ispostavlja se da je bio ispred svog vremena

  12. Ja kao navijac crvene zvezde sam imao PREGRST razloga za hejt unazad 10god a ne bombi, apsolutno imam razumevanja za kolicinu hejta

  13. кики партизан и бомбаш

  14. Kiki je tad bio mali ne secam se njegovih postova

  15. стиго елшник заиста сад имамо 399 играча

  16. мали можда али мање ретардиран сигурно не

  17. Кики је тад био средњошколац писао ћирилицом гимазијалац цимо се за факс у инсотранству патио јер га једна девојка кулира сад се знају приоритети

  18. шизењееееее

"Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… “Je l’ ti puši ćale?”, “Je l’ mogu u WC?”, “Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici.

Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči."

Status Magazin | April, 2009.