FK Crvena Zvezda

  1. Kiki je nas brat leave kiki alone

    Bombas je bio debil koji je mrznju prema zvezdi koristio kao izgovor da okaci sliku kako lik liku pusi karinu uz neki nesmesan tekst, zamisli to guglanje dok ne nadjes odgovarajucu sliku, pa skines na komp, pa editujes pa upload.. sve da bi kao isprozivao nekog znas..

    Pedercina matora.

  2. само да се није размножавао и све је у реду нек он ваља цигаре по афганистану то је за њега

  3. Nazalost jeste, cak je sam sebe doxovao, ko se seca seca se, imao sam nedje sliku

  4. ма знам све хахаха штета за размножавање тард

  5. Znam da cita ovo, znaaam xd

  6. Ciganska zgadija se uskopizdila

  7. 627 prezreo za hospitalizaciju metodom burgija u glavu - kurac usta

  8. dolazi

    D R K U S I C
    R
    K
    U
    S
    I
    C

  9. Амин чујем у баскету стиже онај петрушев

  10. Je l' ovaj Bodo prejak ili smo mi slabi.

    Kladionica nam daje 4.58 kvotu da pobedimo.

  11. Znači otpisali nas lol

  12. бодо клуб без традиције и без трофеја шампиони државе су у последњих 4 године 3 пута рецимо а и нека су нас отписали ја би волео ЛЕ реко сам 100х

  13. Uzimamo ovde ajde imamo djigu kangu i olaniku

    Sad je drkusic dosao, hvang i jos smo nekog azijata dobili. Golman je odlican i imamo normala trenera

  14. али имамо КАНГУ који ни не игра обзиром да имамо 59 везара млађих и бољих од њега хД

  15. haha nema veze treba ga drzati do 45e 6ta zvezdina zvezda takvog pleja ne pamtimo

  16. нећу у суперлигу шанпиона само да ме товаре тамо неки манчестери и паризи и да би терза мађија искеширо 3 милиона у џеп које ће дати ћерки маши која троши 200 евра на сат

  17. A jebaj ga ako udjemo bicemo u donjem potu ima igramo sa slicnim bednicima liga evrope rank

  18. Msm 8 tekmi da se igra

  19. друже ближи је бен набунане звездиној звезди него канга
    ја оћу у ЛЕ а они нек ураде шта оће боле ме курци

  20. Још кад терза звеки тресне пакет карата 35 хиљада за 4 домаће текме биће весело хахахахаха

"Za sva politicka desavanja uvek prvo saznam na @vukajlija :-)"

Kolač U Tiganju | 27. April 2011.