FK Crvena Zvezda

  1. obj iz ovih novih generacija borjan 6ta zvezdana marin ne moze prekratko igrao

  2. не може ни борјан превише је ретардиран и тео се туче са нашим играчима кад је игро лик за бугаре оне

  3. борјан ми је сигурно најомраженији играч који је играо у звезди последњих година од домаћих играча хвала мајсторе за одбране а било их је

  4. Onda stankeli da se dodeli naknadno neko mora

  5. не мора нико нити ће бити шесте звездине звезде од 92 на овамо пошто се домаће титуле и наступи не рачунају

  6. не може ни канга глуп је засрао је више пута као против макабија

  7. иначе проверио сам и то сам потпуно заборавио шеста зз је цела генерација 91

  8. Hipoteticki procamo trebo bi stankela pa borjan onda kanga

  9. Stankela zbog internacionalne karijere i kajzerslauterna

  10. иначе проверио сам и то сам потпуно заборавио шеста зз је цела генерација 91

    kad je ovo odluceno

  11. па баш због те интернационалне каријере не може да буде јер је он био играч лација и интер и ту је остварио највеће успехе

  12. Не знам кад тачно ал пише на википедији тих 21 играч

  13. мислим да има једно 8 9 10 година од тога јер је анђус то спомињо у емисијама

  14. ео гледам анђус 2013 прича о томе значи тад отп а не могу да нађем клип те свечаности

  15. sacam u depri cudi me vucela to pustio kakav moronizam

  16. U pravu andjara savičevič trebo uzme al ovo kompromis fazon dobri smo nema od ovog nista u buducnosti zz stop

  17. mada i savicevic je posle napravio jacu karieru napolju

  18. Нек буде Дејо ако није милогорац ако јесте онда не може

"Jedan od sajtova koji se pretvorio u svojevrstan pokret čiju komiku savršeno razumeju i njegovi dugogodišnji članovi a i oni koji ga prvi put posete je Vukajlija. Vukajlija je mesto za veliku decu koja za svaku pojavu ili termin imaju sopstveno objašnjenje i viđenje, i u tome je tajna višegodišnjeg uspeha."

Sonja Martić na Brand Fairu | 10. Jun 2011.