FK Crvena Zvezda

  1. па без емоција јер је његов мајндсет милионерски он има фокус на битне ствари не губи време ко ми бедни црви што гледамо спорт и навијамо дајте им пиве фудбал и лако ћете их контролисати

  2. Pa i nije loš žrijeb

  3. Mada sam samo Zvezdu pogledao, malo me buni ovaj novi sistem takmičenja.

  4. ovo nikad prostije bukv fora igrace se do kraja januara sig, ko prodje u razigravanje igra i februar a ovi ostali do kraja ko i ranije

  5. Al korektno je da se očekuje dve pobede i dva remija, od koga je, dosta je. 8-9 bodova.

  6. Moja procena: 1 bod

  7. posle prve utakmice malo je ko ocekivao da se prodje sa onakvom igrom a sad dolaze barsa benfika itd, svaki bod je premija a bice love za terzu madjiju otvara se sampanj pice

  8. за машу* не за терзу

  9. Каменујте ме слободно али подсетићу вас, на данашњи дан пре 12 година десио се Бордо. Кад погледам овај клип крену ми сузе и данас плакао сам и тад ко сисица, то вече ролеркостер емоција
    Гледајте данас прошли смо Боде пре пар дана и јуче сазнали да играмо са барселоном миланом интером псвео бенфиком шампионима европе, а бордо, он се недавно угасио..
    https://www.youtube.com/watch?v=on7tuT5V7ac

  10. Ne secam se ove tekme toliko tad sam vec bio u ranku smolemana po

    Z R E L O S T I
    R
    E
    L
    O
    S
    T
    I

  11. можда и боље

  12. Sta je ovo bio kup uefa

    Iz tog nekog perioda secam sa bajerna da smo dobili kuci msm 3 2 i ono romu kacmo tukli sa zigarom sa 30m ako je to to

  13. Ne pukli smo 3 2 nabijem ih al romu smo naglavili

  14. A onih blamaza ko franjevci danas bilo koko oces (kacu oni bili uspesan klub jelte)

  15. последње коло за ЛЕ против бордоа да бајерн смо изгубили рому добили и ПСВ смо добили

  16. Da evo sad gledam le od 2010 pre toga uefa kup

    Iskr vrv je marketinski puno bolje sto su napravili ove nove lige formate sa grupnom tabelom i za le i za ls

    Posebno bolje za bedne lige poput nase i ostali de imas dve jake tekme u prvenctvu

  17. за 20 дана играмо против бенфике и онда тек новембар против барсе исти дан ко ливерпул

  18. ode korejac kanga ostaje ❤

  19. е браво терза ставрно си мађија имао си три добра играча под капом небеском глејзера хванга и не знам кога још и оде ти везара која чини пола тима, и то отишо бата изгледа у усрани ФЕЈНОРД саћемо тако да испушимо у лш ето зашто не зребамо играти ЛШ кроз ЛЕ би могли и без мајстора а ла хванг а сад нек дође полетановћ да игра

"Vukajlija - Najbolji izum još od toalet papira !!"

Abraxus | 29. Januar 2007.