FK Crvena Zvezda

  1. Dalsio sedorf za sirotilju

  2. Sta ovo oba turcina dala gol u sred srbije

  3. pliduuuu puno srce njegovi dali golove

  4. ušo ndiaje sad se sjebali

  5. Daj Kangu nek ide život

  6. nezasluzen tretman prema glavnom pleju i kataiu

  7. Kangaleo je radilica ne modz ovo kojekakvi serifi igraju

  8. Naravno nece dati neki serif olanika jebali vas oni

  9. заслућен гол не знам што не играју дркушић и радоњић што је дуарте на крилу а не ови брзањци црнци..

  10. Daj kangu jebem te

  11. brate nije duarte na krilu bio dok je igrao gledaj utakmicu kako stoje igrači zajebi flešskor

  12. па оно убиили смо их у другом полувремену но небитно против интер ћемо примит 7 голова..

  13. Jak početak evropske kampanje nula od tri bodova bože moj biće prilike da se to nadomesti videli smo da možemo da se nosimo sa kremom evropskog fudbala falilo nam je malo sportske fortune (sittard)

  14. Ma šta ovo igra se zasniva ako krila probiju super ako ne ništa, idemo ponovo

  15. Ok ovo. Neuigrani su, nema nekog dobrog igrača tu, svi su tu i tamo - Krunić možda bude ok ali to je to. Điga je dobar isto nazad. Bitno da ih niko ne iznabada sa nekim petardama, da u tom ukupnom skoru bar ne budu među najgorima.

  16. а на чему да се заснива на магији тренера ринуса михелса и техничким способностима зика и сократеса јел
    па тое данашњи фузбал јбг

  17. Gledao sam pre neko veče hajlajce onih prvih kvalifikacija protiv Salzburga, kad su se umuvali u LŠ na neku prevaru. Majko moj al je ono jadan fudbal bio pre 3-4-5 godina, ovo sad je klasa za ta vremena. Napredovala Zvezda, bolje igraju, redovno su u LŠ ili LE, to je već ogroman uspeh samo po sebi. Padaju i neki golovi s vremena na vreme, odvalili su Fiorentinu 5:0 dvaput nerešeno sa Milanom, jednom sa Napolijem, dobili Liverpul...Nije da se baš ništa ne događa.

  18. брате фиорентина је пријатељска..

"Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu)."

Skodin blog | 04. Septembar, 2010.