Prijava

Данкане, земо, ево служе управо торту, узми парче и опусти се ;)

Иначе што се игре тиче, играмо ко и увек од 2006-е кад је била распродаја. Значи, без промене, све исто, вамо, намо, гол, гол, нисмо лоши, фак јеа! О не, Јавор! Курац, палац, друго место!

Мислим да су ово сви потенцијални противници у завршном колу квалификација:
http://www.uefa.com/uefaeuropaleague/season=2012/clubs/round=2000271/index.html

Нисам 100% сигуран, можда их има још који могу да нам падну.

Иначе што се игре тиче, играмо ко и увек од 2006-е кад је била распродаја. Значи, без промене, све исто, вамо, намо, гол, гол, нисмо лоши, фак јеа! О не, Јавор! Курац, палац, друго место!

Hahahaha, najbolje definisano stanje. Cast svaka.

Ipak se nadam da ovo nije realno stanje u ekipi...

Zajebani protivnici. Kapiram da bi najlakše sa Bugarima, Švajcarcima i Dancima. Više bih voleo i Engleze nego Ruse i Ukrajince.

Buahahhahaha, pa mi bilo koje od ovih da dobijemo, šanse nemamo... Tužno, ali istinito...

Језиви, врати Ђипало Јунуза или идем да те исхејтујем!

Da znaš da hoću, Dankane, smorio me Otto.

Čestitam komšije drago mi je zbog vas , ali ne kažem ovo zato što sam grobar i ne volim Crvenu zvezdu nego realno ako sa ovakvom igrom želite dalje slobodno se vratite kući.

To su ti protivnici. Realno sa ovakvom igrom nemamo šasnsi. Ali samo su Tošić, Kovačević i Bajković igrali evropske utakmice, moguće da su se i usrali malo. Mislim da će biti bolje na Marakani nego ovde u nekom pičkovcu.
Kada bi veratio Vilotu, Tošić bi opet došo na beka i Ćosić će da se vrati, i zadnja linija bi bila odlična, samo da se uigra i da ne igra Reljić. Taj dečko je usrao 90% napada koji su krenuli od njega. I da Mezengu ubaci, a ne da sedi na klupi. Koj su ga kurac dovodili ako ne može da igra. A ako bi popravili igru mogli bi mi da se nosimo Švajcarcima, Rumunima, Dancima i možda sa Ukraincima. Zato daj da molimo Boga, ako prodjemo, da nam se oni padnu. Jer ako nam se padne Lacio, Totimhem ili Seltik šta mi tu možemo. Samo bi zaradili više para od ulaznica i to je to.

Kad bi baba imala krila bila bi pička ko avion.

Sa tim da napomenem da su sledeći mogući protivnici Zvezdane:

Anderelht
Aek
Bešiktaš
Paris Sent Žerman
Hanover
Lacio
Rapid Bukurešt
Roma
Šalke
PSV
Sevilja
Steua
Totenhem

Ja sam nabrojao neke od najjačih i male su šanse da će ih zapasti Metalist , Dnipro i ostali koji su u opticaju jer mi sportski gledano nikad nismo imali sreće u odabiru protivnika.. NIKAD !

Борха кад научи да дода нек игра. Иначе лудница је била поготово кад забише из тунела :)

Ljudi , lepo vam kažem vraćajte Vilotu zajebite i Roberta i Robertov ponos , ne bacajte ono što imate !

Nema nama nista bez vecine, i to ogromne vecine domacih fudbalera. Kako da ocekujes od nekog crnje iz Ekvadroa/Brazila/Pickovca sa Dnjepra da dodje i da onako, navijacki receno "ostavi srce na terenu". Jebiga, crnja ima platu, igrao je za tamo neki San Kristobal, navijaci se drali "SAN KRISTOBAL, NA NA NA NA NA, SAN KRISTOBAL", dodje ovde, oni spominju neko Kosovo nekog Borisa, neki Kup Sampiona, misli se crnja, za njega je to isto kao pevanje gorepomenutih sankristobalaca, samo sto ovde ne cuje ni jednu rec koju razume vec samo " NA NA NA NA ". Ode u neku zemlju da igra kvalifikacije sa nekim levacima, da l' bese se kaze Litvanija Latvija Estonije, ne zna ni on, al' igra, pukne, primi platu, pobedi primi platu, solidno odigra, primi platu, u domacem sampionatu se malo pomuci i zapali negde u Svedsku, Dansku il' bilo gde. Znaci, bezdusno. A kad dodju neke napaljotine iz Pickovca sa Mlave a ne iz Pickovca sa Dnjepra, e tu je vec druga prica, vec im se u glavi pomuti od same pomisli da igraju za Zvezdu. Prost primer Dejana Lekica, jedan od najboljih poslica u poslednje 2,3 godine. Dosao je za 50.000 a otisao za 3.000.000, mozda nije imao suvi kvalitet koji kosta 3.000.000 ali je pored zelje za inostranstvom, imao zelju i da bude bar malo zapazen u Zvezdu, da ga ljudi ovde malo pamte, nesto sto ce se retko javiti kod nekog lika iz JAR-a. Opet prost primer, Parker, nasli ga na aerodromu.

Дајте људи који вам је курац ? Одиграли су лоше и шта сад ? Јбт, прва нам је утакмица ове сезоне, одиграли су толико колико је требало за ове пацере, имамо добар резултат, и опет вам не ваља ? Полако, треба времена мало...стрпљење је потребно, трпимо четири године, катанац нам се смешио, били смо пред гашењем...сада имамо сасвим солидан тим и ја сам убеђен да ћемо да их згазимо кући ! А што се следећег кола тиче, ко год да дође, неће му бити лако пред пуном Мараканом... падале су много веће екипе и од Тотенхема, Шалкеа, Хановера...

Što bi rekli novinari :"Veliki timovi pobeđuju i kad igraju očajno".

Shomy oduševio si me ovim postom. :) Svaka ti dala. I još su prevalili put od 2-3 hiljade kilometara i došli sa 35C na 25C. Ne možeš ti da se navikneš za 2 dana na sve te promene i još su svi neiskusni, na Maraknai ih razbijamo! :)

Ne znam ljudi, meni se čini da nismo loši uopšte, pogotovu ako pogledamo 3 godine unazad, gde se igra svodila na jednog do 2 igrača. Najbitnije nam je što smo našli trenera koji će nadam se ostati duže nego njegovi prethodnici, jer mislim da je Žućku potrebno vreme da ostvari ono što želi. Samo mi nije jasno po čemu je onaj Kadu zaslužio da igra ? Momak uopšte nije kreativan (iako je to za njegovu poziciju najvažnije) ,a pritom je i preslab. Džabe nas samo opterećuje kao stranac, takve igrače imamo i u omladinskom timu.

Mene Lukić mnogo nervira. On samo gadi ljudima Zvezdu. Ne vidim razlog zbog kojeg on mora stalno da komentariše i saopštava. Pun mi ga je više. Nek se goni u tri pizde materine, ćuti i radi svoj posao. Trenerovo je da da komentar na konferencijama prije i poslije meča, a predsednik se ne mora ni pojavljivati u javnosti.