Prijava

Лукић те нервира ? Човек који је преузео Звезду када је била на рубу пропасти... човек који је довео Гаспром, Телеком, Робија ? Замисли шта би сад било са Звездом да је не дај Боже остао конобар... немој да си незахвалан, Можда понекад претера са саопштењима, али брате нико реч једну не сме да му каже за оно што је урадио...риспект...

Doveo je on kurac moj, eto šta je doveo.

Aj sad ozbiljno pitanje:

Šta bi sa milijardama od Gazproma što je Lukić najavljivao?

Što se tiče tih saopštenja i tih sranja stvarno preteruje, i ponekad mi ide na qrac. Stalno mu neko drugi kriv, ali opet što kaže Shomy, čovek je koliko - toliko stabilizovao Zvezdu. Doveo je glavnog sponzora i iskoristio je dobre odnose koje ima sa Rambom. Što se tiče Gazpromovih para, setite se da je dug Zvezde bio 22 miliona pre samo godinu - 2...Još nešto zameram Lukiću, a to je naravno onaj nesposobni sportski direktor, njega kad bi zamenio Vladimir Jugovic, Zvezda bi bila dosta ozbiljniji klub...

Skočimišu, pa ko nam je platio onilke dugove? Ko nam je pomogo da razvijemo omladinsku školu, koja je bolja od partizanove trenutno a druga je u Evropi tako kažu.
Moramo samo oterati Adžića i dovesti nekog iskusnog, poput Jugovića, i to bi bilo to. Počeli bi da ličimo na neki ozbiljniji klub. Što se tiče Lukića, veliki rispetk. Sad bi bili u stečaju da nije bilo njega!

Ево Вукајлија је кобјаснила стање у Звезди
http://img594.imageshack.us/img594/6585/zvezda.png

Kolike dugove kad ste i dalje dužni ko Somalija?
I dizvineš, čija je to škola bolja? Khm...

Nije bitno, nek' vam je sa srećom.

Pa ste osvojili nešto u mladjim kategorijama ove godine?

Osvojili ste ligu omladinaca jer Partizanovi omladinci nisu uopšte igrali tu ligu - omladinci su ili igrali na turnirima po Evropi (sa mnogo uspjeha su uzimali i mnogo zvučnije timove) ili su u Teleoptiku (igrali su Prvu ligu Srbije). Za omladince su nastupili skoro svi kadeti. I tako sve do pjetlića. Znači, naši omladinci se kale u ligi koja je druga po snazi u FSS i završavaju 13. od 18, a vaši omladinci igraju sa svojim vršnjacima u ligi koja je minornog značaja i u kojoj igraju protiv Partizanovih još mlađih kategorija. Super, stvarno imate jaču školu, nema šta.

Nije da prozivam, samo dajem činjenice.

Rekoh već, sretno vam bilo.

Ajde prognoze za veceras?! Igra Vilotic, Kadu umesto Evandra. Nek linkuje neko startnu postavu.

Nisam na kompu, preko fona sam ne mogu da linkujem ovde. :)

Ови противници вечерас јесу богаљи али Звезда је тамо играла толико лоше да је још добро прошла. Биће тврдо, надам се резулату 1:0 или 2:0, то је сада максимум са онаквом игром.
По мени Борха је сувише спор за крило, боље би се показао на позицији центарфора јер је јак као бик,добро се гради а има одличну контролу лопте. Нема неку завршницу, али зна више од Калуђеровића сигурно. Калуђеровић је онај типични бундева-центарфор ла Саво Милошевић. Борха на крилу би отворио места да Лазовић и Вешовић играју крила у првој постави, иза Евандро и то је то. И наравно Ковачевић цепаница.
Нисам видео слабијег дуел играча од Кадуа, човек је метиљав за све паре, пада при слабијим налетима ветра.

Естонија, Летонија то су руске државе и исто знају да играју фудбал и треба их решпектовати. А ладно је после тога рекао и "ондак". КАКАВ РЕТАРД овај Пижон, мајкоооо

Ево сад је рек'о "млого" лолололо Какво неуко ђубре!

Ma prolazi Zvezda, mene zanima da li će i Partizan i Zvezda i u sledećem kolu da potvrde da smo govna od fudbala i da su nam uvek sudije krive i da smo mi dobri ljudi koji svaki žuti karton pogrešno zaradimo.

Ахахаха, сад га овај пита да ли би било добро да и Звезда и Партизан прођу даље, а он каже "100 000 људи у Београду јуче и данас, Београд ради, Београд живи" лололололол ПИЖОНА ЗА ПЛАТОНА!

ПИЖОНА ЗА ПЛАТОНА

ahahahahaha

jebote, ja ladno ne znam kako izgleda 80% prvog Zvezdinog sastava, tolko su mi zanimljivi.

Jel se meni učinilo il je Piton prvo bio rekao ''bolji smo tim videli smo i sami pobedu protiv njih dosta smo jači'' i onda kad ga pitao posle par minuta za utakmicu kaže da je nije ustvari gledao?? :O

Није ни почела текма а Делије већ објасниле. Јебем ти карте, криво ми је сад што нисам тамо!