Prijava

To da mi slava tresne u vugla, nemo' da brineš, to je bilo trećeg februara, a i nisam ja od te sorte. Ja sam prosečan maloletnik ove države, dok svi idu na more, ja radim. Čovek sam poljoprivrednik, 'ranim krave, krunim kuruze, žito sam ožanjao, saću soju, kuruze neću uspeti da oberem jer ću ići u školu, nisam iskompleksiran i boli me uvo za te retarde :).
Takođe me zanimaju jezici i lingvistika, kojima ću se verovatno i baviti celog života...
Dok su se neki posvetili droZi i ostalim sranjima, ja sam učio školu i ispunio svoj san da upišem Karlovačku gimnaziju, sad ću 'ladim jaja jer ću učiti ono što volim!

@ĐM
Probaćemo :D

Сијалица, верзија два.

Сијалица, верзија два.

E, to!
+5194184
Hvalio sam ga dok nisam provalio da je egocentrik...

GovorimUnazad
Сад сам тек сконтао да ћеш д'упишеш Карловачку, коју сам ја завршио. Има да ми реферираш на ПВТ ко је остао од старог наставног кадра :)

Bioshockeru
Tvrd si ora', ne bi s tobom dovršio priču da si pita, budite vi u pravu.

Dr Jankoviću
Učinjeno. Eve ti http://www.karlgimnazija.edu.rs/?page_id=13 :)

Овај децхко зна да говори уназад. +1

ЈА ЗНАМ ДА МУ ТО ВРЕДИ ГО КУРАЦ.

Ко је талентован! Ћутимо, а!

Sve je to lepo druze, i ja pricam isto tako kad malo popijem, mislim da mi je to urodjeno.

ЗАШТО СИ САТАНИСТА ДЕЦХКО?

Vake teme se otvaraju kad ti emisija na teveu jednostavno nije dovoljna.
Samo ti čajpri unazad, ja odo da jebem unapred.

Unazade, meni ovo stvarno zvuči kul, ali veruj, kad čitam ovako tvoje postove, čini mi se kao da svakog dana, od kad ustaneš pa dok ne zaspiš, govoriš u sebi: "Ja mogu da govorim unazad!!!". Znaš, ljudima smetaju takve stvari i u jednom momentu će početi da prevrću očima tebi iza leđa.

Dobro. Poštujem vaša mišljenja, znam kakav sam i da to ne radim, nemam šta da dodam.

Aj ključam ja ovo, dok se ne pretvori u asdbkfbwhfdsiuhfkj.IEjfDWNSDJFHJI ili već nešto drugo što ne može da se kaže unazad. Stavi klip pod ''sajt'' i rešeno.