Prijava

Ја би се сваки дан оплођивао и оваплођивао.

О, даааа, брате! Али како знам да то себи не могу да урадим(макар не још увек) имам план да сину дам исто име као моје, а ако буде ћерка да је једноставно пустим низ Саву... Или Колубару, не знам тачно шта ми је ближе...

To ko onaj tip iz "Kad jaganci utihnu", onaj Bafalo Bil što kaže: I would fuck myself!?

Ne, nikako. Onda bih napravijo još jednog Tuluma i tad Dankan definitivno ne bi im'o šta da jebe na sajtu.

A neću to da uradim mom hedz ap braćelinki!

Наравно да да ! Штета што рч није плодан иначе бих се јебо сваки дан сам са собом

Ne bih svoje seme trošio na sebe lololo

Tulumbac

Ne, nikako. Onda bih napravijo još jednog Tuluma i tad Dankan definitivno ne bi im'o šta da jebe na sajtu.

A neću to da uradim mom hedz ap braćelinki!

Ово је искрен пријатељ... Заплакао сам сад :(((

Оплодити себе би бијо инцест на квадрат. Могу мислит' какав би се ретард родијо.

Најјачи зајеб би био кад би хтео да оплодиш себе, а немаш пичку.

Оплодити себе би бијо инцест на квадрат. Могу мислит' какав би се ретард родијо.

Lol.

Warner von Latinsche
Оплодити себе би бијо инцест на квадрат. Могу мислит' какав би се ретард родијо.

To to!

Jebo bih se i znam da bi odlično ispušio sam sebi kurčinu, oduvek kontam da bi znao bolje to od nekih riba da radim

Јао ено је она ЛСД мачка са козмик панде јутјуба. Колко је луда.

jao sećam se te teme...a najjača ova pufnica što se primila pa kao oće da mu pomogne.

Inače, gledao sam jednom iz znatiželje klip ''selfsucker''. Msm ima ih mnogo na tu temu, al ovaj sam odgledao od prvog do poslednjeg minuta i baš je bilo smešno. Lik ga tako sa uživanjem puši sam sebi i onda na kraju svrši sve to sebi u usta da sam prosto pomislio koji će nam kurac žene, al jbg lik je imo bar 25cm kurčine tako da nama nekima ipak trebaju žene

ШТА ТО гледАш ДецхКо?