Prijava

Tranzicija čega? Lolo Mile Tranzicija! :)

Prelazak iz sna u smrt. Zar ne bi bilo zanimljivo doznati kakav je?

Voleo bih da budem upucan, ili izboden, ako bivam upucan, jedan u srce, jedan u glavu, a ako se bode, onda plućno krilo.

Pa možda i bi... Ali sumnjam da bi bio svestan toga. :)

'Ocu smrt pred neki veliki posao u doba kad me najvise bude mrzelo da zivim.

Ali sumnjam da bi bio svestan toga. :)

Da.

Sranje.

Volio bih da umrem u stotoj godini života , da tad počne nekakav zajeban hemijskobiološki rat a ja starac od 100 leta ukradem neku atomsku bombu... pojebem neke crnkinje i umrem..

Mora da ti je neko prepričavao film "Maks Pejn".

Zapravo, to nam je pričao psiholog koji je imao želju da nas odvrati od droge time što će da priča ko je šta video dok je bio drogiran.
Prvi put čujem za film. Zvuči dosadno.

Zapravo, to nam je pričao psiholog koji je imao želju da nas odvrati od droge time što će da priča ko je šta video dok je bio drogiran.
Prvi put čujem za film. Zvuči dosadno.

To је скроз контрапродуктивно онда. Замисли кажеш некоме 'надрогирај се и осећаћеш се као лептир', па ко то не би пожелео? Тако клинци охрабрени тим причама узму ЛСД мислећи да трип неће да буде толико јак па да скоче коз прозор. Већина ни не скочи, али некима се десе зајебане ствари. :)

Уместо да исприча деци како изгледа терапија одвикавања од дроге - после тога ће мало ко да се усуди да проба. А он прича о триповима... Безвезе.

Nemoj da mi pričaš o odvikavanju, rušiš mi iluziju.
Ne obraćaj pažnju na nju, žena je bila kreten (naglasila sam ono baš zato što je kontraproduktivno). Provela sam celu osnovnu školu kod nje u kancelariji i svo vreme smo se drale jedna na drugu umesto da mi pomogne. Poslednje što sam čula je da joj je sin zaglavio u zatvoru na 10 godina, tako da ono. Zapravo, žao mi je tog lika.

Želim da umrem u rukama Vesnam dok pijem Nikšićko pivo, go.

To,Bope.Ne budi naivan.Šta ćeš ti sa pivom u Nikšić?

Šta ćeš ti sa pivom u Nikšić?

Da ga jebem. PA KAKO ŠTA ĆU ! Da pijem i perem mišku.

Ne budi naivan.Nikšićko pivo je šifra.

Jagodice bobice moja.

Aj ti sa Ajs Nigrutinom.Ču Ajs Nigrutin,molim te...