Prijava

Гамби ко ти је на аватару, дечко?

Rodja Raičević dechko.

E, da Četiri sobe...to zbog ludog Banderasa i one njegove seksi supruge! I onaj lik s pištoljem to je dobro...ono sa nožem i bušenjem ruke je čisto proseravanje...

pa samo to noz i secenje prsta je rezirao tarantino :)
ostale sobe su drugi reziseri (jos 3 njih)

pa samo to noz i secenje prsta je rezirao tarantino :)
ostale sobe su drugi reziseri (jos 3 njih)

ahahaha, koja sam ja neznalica...ja ovako lupio samo da mu to ne valja, kad ono potrefio sam ga zbog čega ne valja. Hvala, na informaciji, bratac.

Нисам ни ја знао, Влајко.

Ево једног занимљивог текста (баш текста, иако је као што видите дефка са Вуке):
http://vukajlija.com/zarobljavanje-u-pubertetu/162143

ne treba za svaki film da se otvara tema, ma koliko epski bio...
meni je krivo sto nije zazivela ona tema citati iz filmova

Za mene lično,izvikan film,toliko su ga hvalili,i ja rekoh ajde da ga pogledam,kad ono,ništa specijalno.

meni je krivo sto nije zazivela ona tema citati iz filmova

Pa kad dođu ljudi i okače 500 citata u jednom postu aj se ti tu snađi onda. I ne čitaju prethodne postove i ponavljaju se. Mora red da se zavede tamo.

Mora red da se zavede tamo.

Нема реда и неће га бити, јер смо стока безрепа. Већину боли курац за цитате из филмова уколико они нису ти који цитирају. Уопште, већину чланова интересује само оно што они говоре/пишу.

Ајм гона сенд ту нигаз ху ар гона гет мидивал он јор ес.

Најјаче :)
И оно кад Џонтра прича са оним престрашеним црњом и одједном ПЉАС! Е то ме је највише изненадило од свих филмова које сам гледао заједно.

Nabijem vas, a šta treba da otvaramo u temi filmovi nego teme o filmovima. voimja oca.