Prijava

Hamrun nije zajebancija iskreno, podcijenili su ih svi, nadam se da paća neće

Svi koji kazete rec protiv Partizana ste podrzavaoci politike 100 muslimana za jednog Srbina

Reč protiv partizana

Slika protiv Partizana, pravda za Plidua

Šta je uradio Partizan sinoć?

Nerešeno, dobar rezultat za revanš, aktivan.

Utakmica je bila tvrda, po bod je možda i najpošteniji rezultat. Svakako će dosta značiti za koeficijent u idućim sezonama

Sta ja imam da pricam lose o partizanu, Dusko Vujosevic, najveca legenda, vodio nam reprezentaciju ali dzaba kad nasem truhlom savez ne moze bog pomoci

Duško Vujošević beše onaj što je davio igrače i tužio Paću na kraju haha

Ne nego onaj sto je zagasio dzvedzu i naterao delije da navijaju za zeleznicar iz predgradja rofl

A Savo reko nikad više neće ni u paću niti srpski fudbal.
Dobre dve godine ga držalo to

dobro aj da ne seremo, dok su ljudi ko sto je dusko vujosevic ucili decu da igraju kosarku do tad smo i imali ovo sto sad pricamo da fali oko reprezentacije i svega ostalog.

nije dobar strateg, selektor nikako, ali daj mu tinejdzere sto oce da igraju kosarku i napravice od njih vise nego sto bi drugi, i to, ko sto rekoh, ne moze da mu se oduzme.

omatorio i on, plus bolestan, i onda jbg, pocne da gresi. a i celu tu tradicionalnu skolu pregazio malo nba, dzaba ti ucis igrace da budu strpljivi, tehnicki ispravni itditd, kad tamo odu sa 18 god, do 20 izgledaju ko alien, gadjaju kos sa pola terena i generalno izgledaju do tad 2x vece od ovih sto citali knjige.
naravno ovi drugi postanu na kraju bolji ljudi po merilu koje vec cenimo ovde, ali to ne pogadja trojku sa 10m

i secam se jednom bonbas pitao ovde kom bi pre dao da ti trenira decu, covic ili vujosevic, i odgovor naravno jeste (zdravi) vujosevic. kako je tako je, u partizanovoj skoli kosarke je uspevalo po zasluzi i trudu generalno. zato su i bolji u kosarci od zvezde, i recimo lepo bi bilo da se vrati to, i reprezentacija bi se vratila.

nego otislo u kurac, lakse se parama kupi talenat nego da se razvija, samo sto to u fudbalu odavno a u evropskoj kosarci pocelo od skoro, te ce vremenom i to da propadne kod nas jer jelte, nemamo pare, a sve ce skuplje da bude.

u fudbalu toga nikad nije bilo, ni u jednom klubu. bar ne u periodu kog se secamo.

imala zvezda bolju skolu fudbala doduse, ali oduvek je to bilo dirigovano novcem.

sve u svemu, nepotrebno je nervirati se oko svega toga.

imala zvezda bolju skolu fudbala doduse

evo vidite, ovako to izgleda kad neko pise o necemu o cemu nema pojma

Sigurno ima udela države u ovakvom ruiniranju partizana, tu nema sumnje. Al ne bi pad bio ovako strmoglav da je tkivo bilo zdravo, to koje ga je držalo.

Inace, ovo je kraj FK Partizan, ispunio je svrhu prethodnih 5 godina sa, kolikim tolikim, ucinkom da bi prvak srbije direktno isao u Lš.

Postajemo zemlja s jednim fk, kao neka moldavija sa šerifom

evo vidite, ovako to izgleda kad neko pise o necemu o cemu nema pojma

sta kazes, sve sto sam napisao ovde je pogresno? dobro onda ne znam ni sta jedem govna...