FK Partizan

  1. ЈЕБИ ТРОМЗААААААААААААААААААААААААААААА!!!!!!!!!!! БЕМ МУ ДЕТЕ ТЕДО ДИЗГИНЕМ!!!

  2. А СУТРА : ЛИВЕРПУЛ, БОРДО И АТЛЕТИК БИЛБАО!11

  3. KOJU ĆU SLIKU OĆU ISTU OVU?

    AJ NAPRAVI SA STAROM SLIKOM OVA ŠERLOKOVA MI MNOGO ŠARENA JES IVANOV DAO GOL AL ONO :D :D

    JEBALI SMO TROMZOAAAA

  4. Drago mi zbog Partizana, zaista jeste. Ljubac za komšije sa JNA.

  5. JEBALI SMO TROMZOAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

  6. SILOVANJE TROMZOEEEEEEEEEEEEEEEE

  7. Drago mi je što su konačno pokazali MUDA BRE! i napali jebenog protivnika ko pitbul!
    Skakački su bili dominantni protiv jedne skandinavske ekipe EJ!
    Nadtrčali ih, jebali im majku iako su igrali bunker. Jes malo duvalo u odbrani ali i mora kada svi idu u napad. SVI U NAPAD JEDAN JE SAŠA ILIĆ KAPITEN!

  8. E sad ozbiljno. Ovo što kaže Skočko konačno jebeno u meso, muški.
    Ja od utakmice sa Genkom prošle godine nisam video da smo odigrali ovoliko muški. Trčali, skakali igrali bre fudbal konačno. Ovi se nisu videli. Konačno smo počeli da šutiramo iz daljine i ozbiljno im pripretili nekoliko puta a prečka je sprečila i da im ga uvučemo. Jeste bilo promašaja velikih ali smo i ozbiljno pripretili par puta i bukvalno ih naterali da izađu na naše šuteve i ostave malo prostora za neku akciju. Imali smo prazne minute krajem prvog i početkom drugog ali u odnosu na one utakmice sa AELom i sa prvom protiv Tromza mi smo konačno odigrali jedan borben meč i po meni sasvim pristojnu utakmicu. Videlo se koliko je bolje bez Babuna usta ga jebem, odma se oseti što nema tog majmuna na terenu.
    Saša Marković odlična utakmica pripretio im je nekoliko puta iz daljine i pogodio prečku, malo još da se uigra i popravi pas igru i dečko uopšte nije loš.
    Mitrović pravi špic jak, skočan ima potencijal i da se ja pitam neki kurac on bi igrao celu sezonu jebem ti ja Zabije, Šćepoviće i ostalu bagru.
    Medo im je jebo mamu kako je pokrivao uklizavao i ja sam video samo jednu grešku za celu utakmicu od njega i još jednom što je baš loše dodao loptu.
    Lazar Marković u prvom poluvremenu borben, juri, uklizava jes da mu to nije posao al se trudio očigledno je u problemu što se napada tiče al me oduševio sa par startova i sa borbenošću.
    Sale Ilić kapitenski, doktor fudbala i jedini koji zna nešto! JEDAN JE ILIĆ KAPITEN!
    Ivanov bravo tuto bugarine, bravo!
    Ostojić dobar sem onog faula na kraju to ne sme da radi al klinac je ipak popustila koncentracija. Sve se dobro završilo.
    Miljkon odbrana i đene-đene mada oni nisu napadali nešto mnogo al centaršutevi katastrofa, udri me majko budakem u čelo.
    Volkov isto slabo centrira al opet je solidno odigrao.
    Zabija je retard sa po metra je uspeo u stativu da pogodi.
    Tomić dobar.
    Sve u svemu zadovoljan sam. I boli me kita da li će da nas nakantaju u grupi ili ne. Ako se ovako budu trudili mogu i da ućare neki bod.
    JEBALI SMO TROMZOAAAAAAAAA!!!

  9. Kamara je izmislio defanzivnog veznog za 95% igrača na toj poziciji u ovom dijelu Evrope, realno i bez navijačkih strasti.

  10. Koliko smo mi bolji tim kad oni igra zadnjeg veznog to nije normalno. Jes da ne zna da doda loptu mada je i to popravio i to dosta u defanzivi jede malu decu, zver.

  11. Objasnio je, definitivno!

  12. JEBALI SMO TROMZOAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!
    JEBALI SMO TROMZOAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!
    JEBALI SMO TROMZOAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!
    JEBALI SMO TROMZOAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!
    JEBALI SMO TROMZOAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!
    JEBALI SMO TROMZOAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!
    JEBALI SMO TROMZOAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!
    JEBALI SMO TROMZOAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!
    JEBALI SMO TROMZOAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!

    Ovako pred svaku euro tekmu i na konju smo, sloga braćo moja čuda čini!!!

    I JEBI TROMZA I JEBI TROMZA I JEBI TROMZA I JEBI TROMZA I JEBI TROMZA
    I JEBI TROMZA I JEBI TROMZA I JEBI TROMZA I JEBI TROMZA I JEBI TROMZA
    I JEBI TROMZA I JEBI TROMZA I JEBI TROMZA I JEBI TROMZA I JEBI TROMZA
    I JEBI TROMZA I JEBI TROMZA I JEBI TROMZA I JEBI TROMZA I JEBI TROMZA
    I JEBI TROMZA I JEBI TROMZA I JEBI TROMZA I JEBI TROMZA I JEBI TROMZA
    I JEBI TROMZA I JEBI TROMZA I JEBI TROMZA I JEBI TROMZA I JEBI TROMZA
    I JEBI TROMZA I JEBI TROMZA I JEBI TROMZA I JEBI TROMZA I JEBI TROMZA
    I JEBI TROMZA I JEBI TROMZA I JEBI TROMZA I JEBI TROMZA I JEBI TROMZA
    I JEBI TROMZA I JEBI TROMZA I JEBI TROMZA I JEBI TROMZA I JEBI TROMZA
    I JEBI TROMZA I JEBI TROMZA I JEBI TROMZA I JEBI TROMZA I JEBI TROMZA

  13. msmojne, smo rekli da će ih IVANOV KARAT, a jesmo nostradamusi

    lolololololololololololololo

  14. Brate Šerloke daj neke druge boje mnogo mi to flafičasto jes Ivanov dao gol al ono ne moramo da idemo u krajnost :D

  15. Ne bolje ovako IVANOVSKI da bude lolololo