Prijava

koliko đukić zapravo ne ume da postavi meč i napravi prave izmene videlo se na ovom meču, pa jebate koji će ti kurac i everton i JEFTOVIĆ (koji treba da igra fazon u drugoj ligi tj. teleoptiku) protiv jebenog napretka, posle je počeo da se vadi kao LUCIDNIM izmenama ilić - miletić i solomon - jeftović, ali brate mili
drugo, igraju mu i janković i tošić koji su nemotivisani maksimalno u ovakvim mečevima, daj bre malo tog pantića, đuričkovića

Ti ne znaš da je tuđman navijao za CZ reko jednom
Navijao sam za zvezdu tamo je igrao prosinečki

ramus je sada nas prijatelj,brat!.nije vise ptarsi koji je klao srbe.soroseva propaganda,mamu mu jebem.
oduvek je voleo srbe i zao mu je zbog rata.da moze vratio bi vreme unazad da opet zivimo kao boro i ramiz.

Kontam da bi se ovo moglo dobiti, ako se odigra krsteno takticki

Joj, ozegara u prvoj, koje sranje

Био Илиев у праву, Стојковић стварно легенда. У курац да га љубите.

uraczaganje

Joj, ozegara u prvoj, koje sranje

Ljubićete vi buđavog ožegovića u kurac za koji mesec

OPALA ucera ga ganfer, al kad je nama golman kljucni igrac....

Овог Тавамбу ни багер не може оборити.

tavamba od pocetka sezone najbolji igrac partizana

Stojković ipak otkad je došao rekao bih

Šta nam se dešava sa fudbalom pa šta je ovo kakve su ovo magije

stojkovic odbranio 10 sansi koje bi odbranilo 90 posto golmana i odma je bog.

Jasno je bilo da su blizanci dosta jaci nego prethodnih godina, al ovo je bas bas.

Kako je prejadno gledati prazan stadion. Lep rezultat ali nema te drazi

Daj bre ne lupaj boktejebo prvi mislim da je govedo i rđa jebena (ne zbog samog prelaska i to) ali je golman za dve klase iznad od svakog drugog koje imamo

Nije da pratim toliko partizan, ali kad god sam pogledao, on je skinuo neku 1v1 šansu evo i večeras na 0:0 ili 1:0

Ume da kiksne, naročito na šut iz daljine, ali je bog za sve ostale