Prijava

Slayem se druye, sa momentalnim rezultatom mozemo biti veoma zadovoljni. Imamo u ofanzivi solidnih igraca, problem je sto nema ko da iznese tu loptu na protivnicku polovinu, a stoperi nam ni u odbrani ne igraju dobro, ozbiljne ekipe ima da nas pokose, srecom u nasoj grupi nema takvih

Svaka cast stojketu btnj

Mene je sramota što je u svakom duelu cilj da se iznudi faul. Da makar prolazi bez jaukanja i valjanja.

dobro je imamo bod u gostima

zvezdu prenose na prvom a partizan na jebenoj areni kao da je zvezda bitnija.vucicu jebem ti mater.aj da vidimo sad prvake evrope nabijem ih na kurcinu

padali su ko picke pri svakom kontaktu.mislili da je nasa liga,pa da ce dobijati faulove.
izvuka ih dijabola stojke

A bila bi ta prica uredna da njima nije svirao apsolutno iste stvari

sudija pokro srbe.po ko zna koji put

Dobro, krelunuli smo bolje u drugom poluvremenu, mora da im je djukic jebo kevu na pauzi, na kraju postena podela bodova, nisu ni oni nezadovoljni sa obzirom da smo mi prvi dali go

ozegovic raspad od igraca.jedini dobar potez mu je bio kada ga niko nije pipnuo,a on skocio 2 metra kako bi pao u sesnaesterac.dobro,mozda nije dobar potez,al smesan je.

dobar rezultat zadovoljan sam, bravo stojke, solomon dobar odličan, ožegovića treba izlečiti od ciganluka onog padanja i sl.

sad dobiti šipeke i dečake kući i još koji bod uzeti u gostima i to je to

Rezultat dobar samo ako se potvrdi u Bg pobedom. Tu smo negde sa ovim Jang Bojsima. Šiptare treba jebati obe.

Nije ni Dinamu nemoguce uzeti 1-3 boda

Nije nemoguće, čak mislim da bi im makar na JNA trebalo staviti do znanja da su gosti.

mislim da se sprema partizan pobeda

HAHAHAHA kakav retard ovaj iz Napretka, jebem te fudbale

Е све те јебло говнари јадни