Prijava

Dobro je majmuni ne drkamo na temi jedni druge jer bez Jerinha i Rasnog nije to to
Stojke jeste za 2 klase naš najbolji golman. Tata 1 na 1 sa šutevima iz daljine ima problem jer čovek ne vidi dobro bez zajebavanja
I šta se desilo na utakmici koj kurac? 2: 0 reko ok odem u grad ustajem čitam vesti 2:3 pa ulegni

а шта као гледао си прво пол :D

Романија
а шта као гледао си прво пол :D

Pa zapravo jesam, gledao sam Zvezdu sa 2 grobara pa su oni gledali zbog mene pa sam poluvreme morao

Naviđena igra Partizana.

Bio sam na stadionu, kunem dan što sam ustao.

nemaju preko 20 tekmi poraz na svom terenu.imaju jedan,al u produzecima.u regularnom toku tekme 20+ bez poraza.vecinom pobede i pokoja neresena.

Nadajmo se da tavamba i suma nece reagovati na politcke provokacije, ovi ostali su upoznati sa tim stvarima pa nisu problem

I everton, on ima kratak fitilj, ako mu neko pomene kosovo republjik moze da nastane problem

ako poduvamo od ovih, kazem ako, treba dovesti avrama granta a djukicu oduzeti trenersku licencu

Фејзбукманијак
imal neki link?

Imas na sajtu rts-a stream

U ril lajfu vas osnovao tuđman, ovde na Vukajlili opet neki slepac, na ovu temu mislim. I zelim vam da izgubite. Pozz

dosadna tekma.
a sto ovi padaju.svaka im cast.kao da ih maljem udaraju.

Ne loze se nesto albanci na fudbal vidim,polu prazne tribine I tu su se izdigli iznad srba

kurčina od utakmice, a sve deluje da će nam ptaršiji i ugurati kurčinu do kraja

ko ima para neka igra tavamba crveni

Sranje tekma, ali realno sam to i ocekivo

Ovde ko da go pobednik