Prijava

sumu su pre potpisivanja ugovora pratili 0 puta.uvalio im ratkovica propalog igraca za velike pare. za nase uslove velike pare

Ali Jašanica pobeda

Saće sale da ih sredi

to je to... ocajna igra...

Preveliki pritisak,cak 7000 navijaca.

Cim je uso sale odma sanse redjamo, njegovim genijalnim pasom smo stigli do prve prave sanse, mozda ga je trebalo malo ranije ubaciti

samo da sume ne bude

Soumah soumahroum zasluzen iks

sasa ilic za minut uradio vise na utakmici nego svi ovi ostali zajedno.
suma i jankovic se takmicili ko ce vise da uspori igru.pomagao im je i tosic.tavamba letargican i to je to.dobro su i prosli jer su za protivnike imali amatere iz vucitrna,pa nije postojala opasnost da prime gol.ikada

Ja ne znam da l neka ekipa jebeno igra promenljivije u ovako kratkom periodu od Partizana, znači

Poraz od Olimpijakosa glat ovde, zatim nerešeno tamo, onda poput ove utakmica protiv Videotona ovde, tamo u Mađarskoj ih tučemo 4:0, u EL krenemo dobro, 1:1 sa Mladim Momcima iz Švajcarske tamo, onda protiv Dinama iz Kijeva Dozvolimo da nakon 2:0 izgubimo sa 2:3... sad ovo hahahahahhaa

Dobro nisu bas amateri iz vucitrna,mojne si sklon podcenjivanju. izbacili su dinama zg, a ni jang bojsara ih nije pobedio u albaniji

A imaju i dva crnca plave kose

Djibrili sise za sirotinju

vrhunska ekipa, nema sta.bod velik kao kuca.

Djukic je zadovoljan bodom to je najbitnije

đukić nek mi puši kurac

pa jebote dokle više ista igra, svi su te već provalili, daj menjaj malo nešto..

Brate koja igra hahahaha

da sutra bude derbi nabili bi nas gani

pa i očajna igra je opet neka igra, mada možda si i u pravu, ovo igre videlo nije

Bitno je da DRON nije bio provozan, mada i za to ima šanse sad za 2 nedelje u BG-u

Ma dobro, dobicemo ih u bg, bice isto ovako kilava tekma, pa cemo u drugom poluvremenu negde u 70 i nekom minutu da uvaljamo neki user i pobedimo 1-0