Prijava

Ал ће да се заволи Ожеговић ако се освоје 3 бода.

Свака част, гробоши.

Too partizane moj igraj na prolece kad toliko znas

Брате јел реално са намшљам европских судија додијеле сваку утакмицу... па овај вечерас само још није пенал свирао за младе момке, ал ко га јебе АЈМО МИ!

a sad DAJTE DORTMUND DA SE IGRAMO

Ono sto drug Sirkan pokusava da kaze, a ne uspeva, je da je sudjenje bilo neravnopravno.

Onaj Bognar govnar sve mu madjarsko

imao je lik gresaka,al nije bas toliko strasno.navikli da padaju po nasoj ligi i da im se svira,pa uvek frka kada se to ne svira u evropi.takao su danas i zvezdini.
to sto se strajnic za svaki kontak dere kao da trebaju svi crveni da dobiju,nije bas merodavno.ovo poslednje sto je everton pao je bilo prvo po lopti,pa sitno dokacivanje.strajnic se derao sve do ponovljenog snimka.
elem,dinamicna tekma.napeto,trcalo se.tavamba izmesao odbranu,samo ju je sutno ko bez duse.

Slazem se. A ovo krljanje evertona na kraju i nije bio faul

Sad da promenim malo temu, red je da mi Grobari budemo malo aktivniji od onih cigana tipa bohor pseto i kompanija, jer danas nam je divan dan divan dan

Ovaj je tvoj bugarin

Jao nemoj da mi kvaris trenutak i vi cete u jevropu okkk
Samo za njega znam i sve cu da mu dam zaliti ti necu ni zivot svoj
partizane ti si moj!

Mi necemo u evropu mi idemo u rusiju hahaha

realno karić gradi kulu u belorusiji da se zove crvena zvezda jebe nam se za evropu raspalu baš

Hhahahaha jebote da su pobedili Seku Borisovu danas i pobedili u košarci prvi bi se sjatili ovde i nama da čestitavaju, isto da se desilo a mi da smo izgubili momentalno bi se sjatili ovde da traže kerove i šta već ne

BRAVO PARTIZAN LAVLJEG SRCA!!!

Sta ima da ti cestitam kao da si uradio nesto osim buljenja u tv/komp

честитке честитке

само да кажем, ја седео у друштву два гробара и гледали прво звезду, они здушно навијали за нас па као навијао и ја после јбг драго ми је да партизан гази по европи, увек сам то причао, и шта је било, наглас смо се смејали кад је ђукић заиграо пре 80. минута са три задња везна, косовић, евертон и радин, е кад је већ ушао онај дефанзивац остојић ваљда уместо тавамбе тад је и плакања било, и само смо навијали кад ће евертон/стојковић/неко трећи да се ваљају по земљи, они причали да их је срамота што се партизан брани са 8 дефанзиваца где је саша илић најистуренији играч, ја их тешио чињеницом да ће све то бити заборављено ако партизан прође, а мислим да су и они навијали да га прими јер је прецигањски оно све било, ваљање тавамбе, евертона и сл.

у сваком случају, ко још памти како је партизан играо пролеће у европи пре 13 година, велики је резултат свакако, али стоји да је било 15 људи од којих је 12 гробара и да су се сви у глас смејали циганисању овом