Prijava

to je ta ostrašćena glavica da da

Inace briljantna predstava, tribina se vratila korenima i engleskom srce ruke dlanovi, slike igraca na jugu, kosovare i kojekakve majmuncine neka opevavaju one ciganske budaletine, mi navijamo za Partizan na stadionu, a kad se ratuje i brani Kosovo prvi smo u liniji, nismo ko pcke izdajnicke ciganske da glasamo siptarsko kopile, a ovamo kace transparente po betonu.

BRAVO PARTIZAN LAVLJEG SRCA< BRAVO NAVIJACI

нисам скочко ако на мене мислиш, далеко од тога јбг

Mrzis partizan vise nego dinamo zagreb

Inace briljantna predstava, tribina se vratila korenima i engleskom srce ruke dlanovi, slike igraca na jugu, kosovare i kojekakve majmuncine neka opevavaju one ciganske budaletine, mi navijamo za Partizan na stadionu, a kad se ratuje i brani Kosovo prvi smo u liniji, nismo ko pcke izdajnicke ciganske da glasamo siptarsko kopile, a ovamo kace transparente po betonu.

HAHAHAHAHAHAHAAHAHA

Najveci evropski uspeh partizana zadnjih par godina: prosli grupu

Najveci uspeh zvezde zadnjih par godina: 0-0 sa arsenalom

Aplauz

Najveci uspeh zvezde u ligi zadnjih par godina: poneka kupljena titula

Najveci uspeh partizana: dupla kruna u sezoni koju je zvezda kupila

Grej me grej me toplo sunce evropskago proleca

OGREJACE OBASJACE SUNCE IZNAD HUMSKE ULICE

BRAVO PARTIZAN LAVLJEG SRCA

Dobro i mi Grobari šta oćemo, Zvezda je u top 16 Evrolige u Košarci i sig(sig) će biti u top 48 u LE šta sad?

у сваком случају, ко још памти како је партизан играо пролеће у европи пре 13 година, велики је резултат свакако, али стоји да је било 15 људи од којих је 12 гробара и да су се сви у глас смејали циганисању овом

Sa Vermezom igrali najodvratniji fudbal koji ja pamtim od kako gledam Partizana. Katanaćo kla-si-čni ALI I OSMINA FINALA BRATEUUUUU i to ispali na guzove od šampiona CSKA koji se prošetao bukvalno.

Mora da se igra supacki u evropi ako hoces da napravis nesto.
Kolilo smo puta pusili kurac zbog izlezavanja protivnika i prljave igre i nikad nismo odgovorili tako do sinoc.
Bitna je pobijeda ne nacin na koji se dodje do iste.

Crno-belima od danas u leđa gledaju Inter iz Milana, Rubin, Dinamo iz Moskve, Austrija, Everton, Sautempton, Vest Hem, Hal, Svonsi... A svi oni su bili ispred Partizana pre meča sa Švajcarcima.

Аман га је попустила дрогица данас, одмјерене и биране ријечи се могу прочитати по порталима.

Mislio sam ja da su “takvi kao ja” oterali Mitketa sa sajta ali bosansko govno se vratilo. Je li jebem ti poreklo ja, koji jos to bosanac ima nadimak Mitke? Gde to u bosni ima da cojeka zovu Mitke jebem ti bosnu u picku ja