FK Partizan

  1. iliev retko realan sada ispao.to je standardna prica.krene se sa natpisima,pa posle dovedu nista.
    suma ce razigravati u nasoj ligi jer ce pokusati da mu napucaju golova i asistencija kako bi mogli da ga prodaju negde makar priblizno onoj cifri koju su dali za njega.bilo mi jako glupo da napisem sumi.doveden je za evropu,al nije ni za kurac.ukoliko prodju,a prosli su.(vezano za kvalifikacije)
    kao sto u januaru najverovatnije ide bokace iz zvezde ukoliko ne prodju.zato i penale izvodi.da da 20 golova.nikako on nije igrac za izvodjenje penala.kada bude frka,zunuce je u picku materinu iznad gola.

  2. Sumu sam gledao dosta puta, ima dečko tehniku, vidi se da MOŽE BITI dobar igrač, samo što je njegov problem apsolutna kurcobolja, samo trčkara gore-dole i onda ostali igrači dižu ruke, nervoza se uvlači, prigovaraju, neće da igraju i normalno je što ga vadi na poluvremenu. Nije se uklopio karakterom vjerovatno.

  3. kako boace nije igrac za penale brt... prosle sezone je samo iz penaltika i davao golove.

    a Suma tek kad je dosao i kad sam vidio kolipacni je sve mi je bilo jasno....

    jebo majku kako tavamba onoliki iz kameruna a ovaj bantu metar i zilet.

  4. ако наш клуб плати играча толике паре онда има један једини разлог зашто је доведен. неке финансијске малверзације што би се рекло. то је аксиом.

    E ovaj put ne mora da znaci, tj. Slovan je htio ga prodat za 1.2 miliona i onda se Terza nadmetao kao, u stvari dizao mu cenu i povukao se kad su se ovi izlozili dovoljno xD

    A nije tesko primetiti razliku poslednjeg prelaznog roka i "onih" na koje su nas navikli, 200k za Planica, koji ne vidi terena, 300k za Pankova pa ga vratis njima, i slicne kombinacije, da ne duzim.

    A u ovom prelaznom roku je Zvezda platila 750k za Pesica koji je dosao iz Tuluza, ono tesko da su se kombinovali s njima ja tebi ti meni nazad i sl.

  5. A šta to, u Tuluzu gadljivi na laku lovu?
    Fudbal vode mafijaši, samo što su naši niža liga u odnosu na neke, svugdje imaš tih prebacivanja ispod tezge.

  6. koliko je dao iz penala?
    to sto daje penale u utakmica bez maltene nekog narocitog znacaja,ne znaci da je igrac za penale.

  7. Sto ne skontas malo sta sam hteo reci, umesto sto odma udaras kontru.

  8. jebo majku kako tavamba onoliki iz kameruna a ovaj bantu metar i zilet.

    Бушманска је туга преголема, сваки чоек метар и по нема.

  9. не мора чак нико ништа да комбинује са другим клубом иако је и то добродошло. довољно је нпр. да клуб који је у великом минусу (хвала богу, наши вечити нису), пошто нема пара, узме нешто на позајмицу као што су радили неколико пута до сад. и ко зна колико још начина постоји да се напуне џепови док је клуб у були.

  10. Jel nisu oni koliko su dali za sumu nudili i za ivanica

  11. па, ето, значи нису јурили конкретног играча него да потроше одређену суму (скеч).

  12. suma sumarum, nisu se bas ovajdili XD

  13. Pa nije to bio isti prelazni rok

  14. Mada kapiram skeceve terajte samo

  15. ја немам више ниједан. :(

  16. to da su oni diletanti i kriminalci smo sumirali davno

  17. Sumirali su to davno neki pre nas evo oca pitaj isto ce ti to reci

  18. Kad budu sumirali sumin ucinak shvatice koliko su sumanutu sumu dali za sumu

  19. Mogao si i sumin sumarum da napises

  20. ukrajinske ustase nam napale tv ekipu haha koje mudonje kru te jebo

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.