Prijava

Maestro, baš siliš ovih dana i upinješ se toliko da ćeš se usrati, a nikakvu reakciju ne izazivaš, ulagani malo batke, dobro je

Lol kako neko moze Mitketa da pljuje
Ne budi degenerik

Nesto je sinoc srao za mene

Mitke mozes biti ako si Kosovar Nislija Makedonac ne mos biti bosanac i Mitke jebem mu boga u picku

Ne lupaj ajde i ostavi coveka na miru

Ovaj Suma je klasični nemač pojma, samo jurca okolo kao muva bez glave, jebem ti sunce žarko i fudbalere i bogove.

Brate ocekivao sam od Solomona da ce da lomi a on picka kao Suma

Brate daj Solomon imaš snimak kako u toku navijanja protiv mladih dečaka zapušava uši, šta očekivati?

pocelo je sa natpisima ko ce doci na zimu.mitar i raca na pozajmice.
raca je realan jer i nije vise od nase lige i riljanja po surdulici.
iliev se izvukao za dovodjenje ona 2 beskorisna crnca.jos je i para spucao na sumu.nema sada da mu neko kaze,jebo te onaj crnac i sto si dao milju za njega.

Opasno los igrac suma. Mozda i nije doduse al se ne snalazi nikako, mozda bude lomio na prolece

Doduse ja sam ga gledao na dve ili tri utakmice

nisam ga ni ja vise od 3 puta gledao.meni deluje da ce jos vise da se raspadne.mislim,dosao je iz slovacke lige u kojoj se igra (predpostavljam) slicno los fudbal kao i kod nas,pa ne mu ne treba neki period za adaptaciju.uzeo crnac pare,jebe mu se da igra.ovi ga precenili,mislili da ce se upecati neki sen cung iz kineske druge i da ce dati tolike pare,a upecao se partizan.
videcemo jos.meni deluje da moze da bude dobar igrac jedino ako sve lopte budu isle njemu.

Meni deluje ko mala babunska izdrkotina ko i onaj nas kanga samo kanga kadkad i uradi nesto pa ce ga zavaljati nekim imbecilima

otprilike tako nesto.samo sto se kanga trudi nesto,a ovog boli kurac.
za te pare su mogli dovesti nekog akvafresku npr.njega nece u italiji,pa bi igrao bilo gde.jos evropa.dzabe bi dosao.a od ovog je bolji pet puta.
mozda im ne treba napadac.samo kao primer.
ima i solidnih igraca koji su bez ugovora i koji bi bili dobri.mozda su malo matoriji,al za nasu ligu i ne treba biti preterano pokretan.za par tekmi u evropi bi posluzili.

Nisam gledao juce ali sam gledao Solomona na jednoj tekmi i dopada mi se kako igra

Iliev danas saopštio da mu je drago što se piše i priča o "povratku" Mitrovića, ali da je ta priča na nivou priče o dovođenju Kristijana Ronalda, kaže da što se Race tiče kaže Iliev kako od njega nikad neće odustati (!?) ali da je i dovođenje njega, pa makar i na polusezonsku pozajmicu u dalje teško.

Što se tiče Sume, ja ne znam, zar nije doveden ZA EVROPU? Koji će kurac da se razigrava krajem sezone kad već svakako iz Evrope budemo ispali, a za našu ligu svi ostali budu u dobroj formi i bude bespotrebno igrati ga.

Kako je doveden za evropu ako je doveden tri dana pred "utakmicu godine" na kojoj nije igrao?

ако наш клуб плати играча толике паре онда има један једини разлог зашто је доведен. неке финансијске малверзације што би се рекло. то је аксиом.

Zivojin Misic
Kako je doveden za evropu ako je doveden tri dana pred "utakmicu godine" na kojoj nije igrao?

pre 6 minuta

E ne znam to ja, bolje pitaj te što su ga doveli