Prijava

Djukic na konferenciji: picke jedne ni jedan autogol da daju. A i onaj sudija peder nikome crveni pa kako da igramo ovako. Videcete kako cemo igrati u nedelju u subotici videcete

Пантић, Јанковић, Јевтовић, ВУЛИЋЕВИЋ хахахахха

gledao deo drugog, kakva antipropaganda fudbala, jedino dobro sto je partizan ispao

ФАЂО :D
Псето чували су се за Суботицу шта сад. Борба за ЈСЛ је битнија.

jebote pa nismo bili ni u nekoj poluprilici fazon citav mec, nemam reci, da smo cuvali rezultat pa i da ocekujes ovakvu igru, sta je ovaj djukurac spremao da mi je znati

e, ostala je jos blamaza na mundijalu.

Drug moj stavio 400e na pobedu partizana. Lolek

MI NAMERNO NISMO STVARALI ŠANSE DA NE BI POSLE MOGLI DA PRIČAJU KAKO SMO PROPUSTILI NEKU 100% ŠANSU XD

Naloze nas idioti i jedni i drugi i popuse kurac. Ne znam jel gore ovo kad ovi vasi igraju pilcike i cekaju da ga viktorija da sama sebi ili oni nasi imbecili sto zapravo imaju sanse pa ih resavaju kao da im je ping 99999

Viktorija igrala viktorije sa vama xd

jedini put kada je tavamba odigrao iz prve,bila sansa za sumu.nije bas direktno,ali je lopta otisla na stranu bez njegovih 9 dodira pre dodavanja.

U JEBOTE FADJO KAKAV FAZON HAHAHAH NE NISAM GA CUO BAR 100 PUTA PRE TOGA HAHAHA UMIREM

Кад Бомби утихне.

Mislim da je fadjo dosao da vas prca zbog prcanja na nasoj temi al ne drzite me za rec (nego za kurac hahahaha dje vam prolaz)

Hahaha znam baš je originalan hahaha nisam ga koristio otkad je viktorija izbacila vojvodinu(mada je voša tad makar stvorila neku šansu jbg) onomad kad su oni izbacili sampdoriju čekao sam još od žreba priliku

MI NAMERNO NISMO STVARALI ŠANSE DA NE BI POSLE MOGLI DA PRIČAJU KAKO SMO PROPUSTILI NEKU 100% ŠANSU XD

djukson je namjerno postavio taktiku jer je znao da gubimo 5+ protiv koga god u sledećoj rundi, i razmišlja čovek bolje da ne stvaramo šanse nego da nam šalju ko ciganima pešićev gif stalno xd

ja nisam prcao zvezdu u fudbalu, zvezdi svaka cast, makar igra nesto sto lici na fudbal

kosarka je drugo, za to vas treba jebati kad god se to moze

A ne prcamo mi tebe mi samo ove sa istoka hahaha

Pa zar nije samo Bombaš nešto kao "prcao" zvezdu bio?