Prijava

splicane samo prcamo

A ne prcamo mi tebe mi samo ove sa istoka hahaha

PRCAJ FADJO PRCAJ NE VADI GA MALI NECE DA RODE HAHAHAHAHA

Tronožac
ja nisam prcao zvezdu u fudbalu, zvezdi svaka cast, makar igra nesto sto lici na fudbal

zvezdina igra lici na partizanovu vecerasnji xd

Shir Kahn
Tronožac
ja nisam prcao zvezdu u fudbalu, zvezdi svaka cast, makar igra nesto sto lici na fudbal
zvezdina igra lici na partizanovu vecerasnji xd

pre 4 minuta

Ne liči, mi za 90 minuta ove druge utakmice nismo propustili 2 stopostotne šanse, čak naprotiv, kao što rekoh NAMERNO nismo ni stvarali šanse XD

E al ista situacija kao onaj F4 u Beogradu kad nas Hrvati otkinuli jedni pukli onda drugi krenuli da slave što su ovi pukli i posle i oni pukli još gore, u oba primera ste vi ovi drugi ali nebitno realno, i pričam za rl koga boli kurac za ovaj prenebitni forum. Koliko bedan narod Srbi su.

Aj zovite kad dođe Bombaš, ako nije crklo od muku... xd

Sad će, svratio do maksija po kremu xd

Objasniće nam kako je ono plivanje Stojkovića na kraju umetnički performans koji odaje počast uspesima vaterpolo kluba partizan ne razumemo mi to mi smo cigani ne kupamo se xd

Изгледа га је стигла моја клетва.

Nemojte tako, ipak je Viktorija evropski velikan, čak joj i ime potiče iz antičkog doba.

Леп колаж ХД

E koje smo mi kurate srece, sto nam ne zapade onaj raspali cska, plzen je u top 8 ekipa evrope sig

Одистински, Звезда би добила Плљзен, а Паћо би пребија старијег брата овде, и играла реми тамо пошто би било као пред празним трибинама због заједничког навијања.

Још није угинуло говно.