Prijava

iaoko navijam za partizan, drago mi je da je ispao zbog ovakvih likova ko sto je bombas

ti ako navijas za Partizan ja sam kralj Petar

svejedno, cilj je ostvaren, Partizan je ponovo bio u Evropi duze od Zvezde, do 22 februara I dokazao da je veci tim

Brt, ispali ste od tima KOG STE PRIŽELJKIVALI U ŽREBU.
Ja ne znam da li tvoj mozak može da pojmi svu tujnost te činjenice.

pa prizeljkivali su najtezeg moguceg protivnika, rep cehoslovacke sto rece pseto haha

ali cilj vam je bio da budete u evropi duze od zvezde pa dal ste toliko optereceni :(

Мистер НО, ниђе везе то што си сад написао. То ти је као да си рек’о он је прижељкивао да је јебе а она му је ипак сломила срце, упркос његовом прижељкивању... Брт

Испали смо, испали сте, идемо даље. Ово је наша реалност, ма и добро смо прошли

A?! Brate, ako priželjkuješ protivnika, priželjkuješ ga zato što si uveren da možeš da ga dobiješ, i automatski je blam kad te opere jer si gori od onog kog si smatrao slabijim od sebe.
Fazon nameriš se na lika koji ti deluje najmanje i najslabije i on te sve polomi.

ili si ga ipak prizeljkivao samo da ne bi doziveo neku blamazu od lacija, marseja ili milana?

Pa je', obzirom da imaju do 2,5 fudbalera u ekipi, mouće je.

Evo na Sporting bi išli, Zvezda bi na Lion

Ali ovaj Bombašev pokušaj kontrartolovanja hahahaha

Da jbt oni su prizeljkivali plzenj i srecni posle zreba kao do jaja jebacemo plzenj hahaha koji pakao

Ja ne znam evo secam se kad su ovi nasi tako igrali ko picke ko sad ovi vasi meni je pritisak bio 300/200 pokusavao sam da prestanem da pratim ko reprezentaciju sto sam prestao znam kako vam je jbg

A pazi, sa su se makar otvorili i napali idemo dva spica dva tri ofanzivna vezna aj da ga metnemo nekako ili bi prosli ili bi opet primili dva komada ko sad znaci jebem ti jajarenje. Ovi nasi isto jajare al ga ne primimo jbg a i usere nas da damo neki makar na kontru

svejedno, cilj je ostvaren, Partizan je ponovo bio u Evropi duze od Zvezde, do 22 februara I dokazao da je veci tim

Tehnicki gledano, Zvezda je ranije krenula sa kvalifikacijama pa je apsolutno vreme provedeno u Evropi dosta duze nego Partizanu.

Nema to veze sa tim ko je duze ostao jbg

haha koja logika, onda je duze I od direktnog ucesnika LS, kad krecu sa gibraltarcima u maju... Partizan je ostao duze u Evropi kao i poslednjih x godina

Pa njegova logika je valjana kao i tvoja, oba kluba su ostala do iste faze takmicenja ako niste debili.

Sprdam Bombaša jbg. Zato što je debilko. Totalno irelevantna stvar.

A ono, irelevantna za losijeg naravno, Partizan je ostao duze u Evropi kao i uvek u poslednjih x godina